"Juventus" ir "Milan" iškovojo pergales © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos čempionate įvyko dvejos 28 turo rungtynės, kuriose savo varžovus sugebėjo įveikti abu čempionato lyderiai - "Juventus" ir "Milan".

"Serie A" pirmaujantis "Juventus" išvykoje rungtyniavo prieš "Sampdoria" ekipą ir sugebėjo nugalėti šią komandą rezultatu 1-0.

Pirmojo kėlinio pradžioje pavojingesni buvo šeimininkai, tačiau jiems pelnyti įvartį sutrukdė "Juventus" gynėjas Fabio Cannavaro bei vartų virpstas. Baigiantis kėliniui kelias progas sukūrė ir svečiai, tačiau Emersono bei Pavelo Nedvedo smūgiai skriejo pro šalį.

Antrajam kėliniui įsibegėjus pavojingai į vartus vėlgi smūgiavo Pavelas Nedvedas, tačiau kamuolys praskriejo kelis centimetrus nuo virpsto. Visgi čeko pastangos netrukus buvo apdovanotos. Po Adriano Mutu skersuoto kamuolio P.Nedvedas smūgiu galva išvedė savo komandą į priekį. Po kelių minučių "Juventus" persvarą dar galėjo padidinti Patrickas Vieira, tačiau jo smūgis galva buvo netaiklus. Visos šeimininkų pastangos išlyginti rezultatą atsimušdavo į puikiai organizuotą svečių ginybą ir Turino komanda šventė eilinę pergalę.

Antroje vietoje esantis "Milan" rungtyniaudamas namie tik rungtynėms artėjant į pabaigą sugebėjo palaužti autsaiderio "Empoli" ginybą. Milano klubą išgelbėjo ilgametis komandos žaidėjas Filippo Inzaghi, 77 minutę išvedęs komandą į priekį. Visgi po šio įvarčio Milano žaidėjai pasijuto laisviau ir sugebėjo įmušti dar du įvarčius. Juos pelnė tas pats Filippo Inzaghi bei ukrainietis Andrejus Ševčenka.

Šeštadienio rungtynių statistika:

"%c00070" 0 - 1 "%c00038"
69` [0 - 1] Pavel Nedved

"%c00062" 3 - 0 "%c00085"
77` [1 - 0] Filippo Inzaghi
81` [2 - 0] Andrey Shevchenko
86` [3 - 0] Filippo Inzaghi