"Premier" lygoje - dar viena "Chelsea" pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaisti septyni 29-ojo turo susitikimai. Po jų "Chelsea" dar labiau įtvirtino savo pozicijas pirmoje vietoje ir artimiausiems varžovams praktiškai paliko tik viltį tikėtis sunkiai įmanomo stebuklo.

Tiesa, šiandien Londono klubas turėjo daugvargo su ketvirtąją vietą užimančiu "Tottenham" klubu. Ant vešlios ir neseniai naujai paklotos "Stamford Bridge" stadiono žolės vykusiame mače pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai - po perdavimo iš krašto 14-ąją minutę pirmąjį įvartį sezone pelnė saugas Michaelis Essienas. Pačioje kėlinio pabaigoje "Tottenham" pelnytai išlygino rezultatą - pasižymėjo Jermainas Jenas.

Atkakliai klostėsi ir antrasis kėlinys. Ir kai atrodė, jog "Tottenham" taps antra išvykoje "Chelsea" komandai nepralaimėjusia ekipa šį sezoną, visus reikalus išsprendė gynėjas Williamas Gallasas. Ypatingu talentu puolime paprastai nepasižymintis prancūzas jau per teisėjo pridėtą laiką įspūgingu suktu smūgiu pelnė pergalingą įvartį ir praktiškai užtikrino Londono klubui Anglijos čempionų titulą.

Kitame mače taip pat svarbią pergalę kovoje dėl penktosios, o sėkmingai susiklosčius aplinkybėms ir ketvirtosios vietos, iškovojo "Bolton" klubas. Namie žaidę Boltono futbolininkai be didesnių sunkumų 4-1 įveikė "West Ham" ir pakilo į penktąją poziciją, turėdami rungtynes atsargoje ir dar tašku lenkdami į šeštą nusiritusį Londono "Arsenalą". Pastarieji turo rungtynes žais sekmadienį su "Liverpool".

Itin nesėkmingai sezoną pradėjęs ir vienu metu paskutinę vietą čempionate užiminėjęs Liverpulio "Everton" klubas kyla aukštyn. Davido Moyeso auklėtiniai 3-1 įveikė 16 poziciją užimantį "Fulham" klubą. Nugalėtojų gretose pasižymėjo du įvarčius pelnęs Jamesas Beattie ir kartą įmušęs Jamesas McFadenas, o paguodos įvartį svečių gretose įmušė Collinsas Johnas.

Šeštadienio rezultatai:

"%c00048" 1 - 1 "%c00194"
49` [1 - 0] Mikael Forssell (iš 11 metrų baudinio)
70` [1 - 1] Nathan Ellington

"%c00042" 2 - 1 "%c00052"
14` [1 - 0] Mickael Essien
45` [1 - 1] Jermaine Jenas
90` [2 - 1] William Gallas

"%c00050" 4 - 1 "%c00248"
12` [1 - 0] Stylianos Giannakopoulos
33` [2 - 0] Stylianos Giannakopoulos
45` [3 - 0] Gary Speed
78` [3 - 1] Teddy Sheringham
81` [4 - 1] Henrik Pedersen

"%c00051" 3 - 1 "%c00044"
14` [1 - 0] James Beattie (iš 11 metrų baudinio)
36` [2 - 0] James Beattie
55` [3 - 0] James McFadden
86` [3 - 1] Collins John (iš 11 metrų baudinio)

"%c00057" 2 - 1 "%c00054"
60` [1 - 0] Pedro Mendes
83` [1 - 1] Richard Dunne
90` [2 - 1] Pedro Mendes

"%c00260" 0 - 1 "%c00261"
8` [0 - 1] Henri Camara

"%c00056" 2 - 0 "%c00049"
48` [1 - 0] Andy Todd
72` [2 - 0] Craig Bellamy