"Real" pakilo į antrą vietą © Eurofootball.lt
Po keturių dienų pertraukos į antrą turnyrinės lentelės vietą Ispanijos čempionate sugrįžo Madrido "Real", namuose net 4-0 sutriuškinęs La Korunijos "Deportivo" vienuolikę. Tuo tarpu taip pat dėl antros vietos kovojanti "Valencia" nesugebėjo pasinaudoti "Osasuna" pralaimėjimu šeštadienį ir dėl pačioje rungtynių pabaigoje praleisto įvarčio svečiuose 1-0 nusileido "Sevilla" futbolininkams.

"Santiago Bernabeu" stadione vykusiose rungtynėse šeimininkai į priekį išsiveržė jau devintą rungtynių minutę: po Davido Beckhamo pakelto baudos smūgio iš dešiniojo krašto į kamuolį galva nepataikė Sergio Ramosas, tačiau kamuolys atšoko nuo "Deportivo" gynėjo Hectoro ir įskriejo į vartus.

Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus dešimčiai minučių brazilas Ronaldo po puikaus tautiečio Roberto Carloso perdavimo iš dešiniojo krašto padvigubino rezultatą.

Po penkių minučių Ronaldo galėjo įmušti ir antrą įvartį, tačiau pergudravęs net keturis gynėjus jis baudos aikštelėje per toli nuo savęs atleido kamuolį ir šį pagavo vartininkas.

"Real" pavyko įmušti trečią įvartį įpusėjus antrajam kėliniui: D.Beckhamui "pakėlus" baudos smūgį niekieno nedengiamas Sergio Ramosas nukreipė kamuolį į "Deportivo" vartus. Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei dešimčiai minučių "Real" triuškinimą baigė Julio Baptista, baudos smūgiu iš aštuoniolikos metrų nesunkiai nuginklavęs "Deportivo" vartininką ir įmušęs ketvirtą įvartį šiame sezone.

Visiškai kitaip klostėsi rungtynės taip pat dėl antros vietos kovojančiai "Valencia" vienuolikei. "Valencia" pirmieji įmušė įvartį, kai kontraatakos metu pasižymėjo Mista, tačiau teisėjas nusprendė neįskaityti įvarčio dėl nuošalės. Blankiai atrodžiusių svečių galimybės smarkiai suprastėjo iki rungtynių pabaigos likus keturiolikai minučių, kai už pražangą prieš Javierą Saviolą iš aikštės buvo pašalintas po traumos sugrįžęs gynėjas argentinietis Roberto Ayala, o į "Valencia" vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Baudinio stojęs mušti Jordi Lopezas pataikė į skersinį, tačiau šią nesėkmę jis "išpirko" jau antrą pridėtinio laiko minutę, kai po puikaus Danielio Alveso perdavimo laisvas baudos aikštelėje galva nukreipė kamuolį į vartus.

Po šios pergalės "Sevilla" iki dviejų taškų sumažino atsilikimą nuo ketvirtą vietą užimančios Valensijos ekipos, tuo tarpu "Valencia" tai buvo šeštos rungtynės iš eilės be pergalės.

Svarbią pergalę kovoje dėl kelialapio į kitų metų UEFA Taurės turnyrą iškovojo Vigo "Celta", namuose 2-0 įveikusi "Mallorca" vienuolikę. Pergalę sekmadienį taip pat iškovojo Madrido "Getafe", namie 2-1 įveikę San Sebastiano "Real Sociedad" vienuolikę.

Tuo tarpu dvejos rungtynės baigėsi be įvarčių. Karaliaus taurės finalininkai "Espanyol" visas rungtynes dominavo prieš Vitorijos "Alaves", tačiau patikima pastarųjų gynybą neleido "Espanyol" nugalėti. Dvikova tarp kitų "La Ligos" vidutiniokų "Racing Santander" ir "Zaragoza" taip pat baigėsi be įvarčių.

Paskutinėse turo rungtynėse ambicijų kitamet UEFA Taurės turnyre žaisti turintys Madrido "Atletico" nesugebėjo įveikti "Cadiz" vienuolikės ir turėjo tenkintis lygiosiomis.

Statistika
Madrido "%c00003" 4 - 0 La Korunijos "%c00089"
9` [1 - 0] Hector (į savus vartus)
37` [2 - 0] Ronaldo
70` [3 - 0] Sergio Ramos
83` [4 - 0] Julio Baptista

Vigo "%c00020" 2 - 0 "%c00021"
7` [1 - 0] Pablo Contreras
21` [2 - 0] Fernando Baiano

Madrido "%c00212" 2 - 1 San Sebastiano "%c00091"
19` [1 - 0] Mariano Pernia (11 m.)
45` [1 - 1] Mark Gonzalez
55` [2 - 1] Daniel Gueiza

"%c00005" 0 - 0 "%c00108"

Barselonos "%c00102" 0 - 0 Vitorijos "%c00252"

"%c00107" 1 - 0 "%c00004"
90` [1 - 0] Jordi

76` iš aikštės pašalintas Roberto Ayala ("Valencia")

"%c00253" 1 - 1 Madrido "%c00017"
34` [0 - 1] Mateja Kezman
68` [1 - 1] Lucas Lobos (11 m.)