"Vėtrą" sutriuškino ir "Kaunas" © Eurofootball.lt
Penktadienį Panevėžyje 4-1 pralaimėję čempionų titulą ginantiems "Ekrano" futbolininkams, pirmadienį vakare Vilniaus "Vėtra" namuose analogišku rezultatu nusileido šio sezono lyderiams FBK "Kauno" futbolininkams.

Vilniaus "%c00123" 1 - 4 "%c00030"
Teisėjas: - Audrius Žuta
30` [0 - 1] Marius Žaliūkas
45` [0 - 2] Kęstutis Ivaškevičius
66` [0 - 3] Andrius Velička
79` [0 - 4] Arkadiusz Klimek
80` [1 - 4] Sergej Kuznecov

"Vėtra": Kacinkevičius; Sasnaukas, Raliukonis, Jankauskas, Šernas; Preikšaitis, Vencevičius, Milošeski, Božinovskij; Usačiov, Kuznecov;

"Kaunas": Kurskis; Zelmikas, Kančelskis, Radžius; Manchkhava, Kvaratshkhelia, Ivaškevičius, Pehlič; Velička, Klimek.

Nuo pat rungtynių pradžios aktyviau rungtyniavo "Kauno" futbolininkai, tuo tarpu vilniečių komandos gynyba dažnai nesusitvarkydavo su priešininkų žaidėjais. Žaidybinė kauniečių persvara įvarčiu virto 30-ąją minutę, kai pasižymėjo M.Žaliūkas. Prieš pat pertrauką rezultatą padvigubino K.Ivaškevičius.

Antrajame kėlinyje padėtį ir toliau kontroliavo svečiai: 66 minutę krito trečiasis įvartis, o pasižymėjo rezultatyviausias čempionato žaidėjas A.Velička. Net ir triuškindami savo varžovus "Kauno" futbolininkai ir toliau atakavo, tai davė vaisių: įvartį pelnė kauniečių legionierius iš Lenkijos A.Klimekas.

Visgi po minutės "Vėtrai" pavyko sušvelninti rezultatą: varžovų vartininką nuginklavo vilniečių atakų lyderis S.Kuznecovas. Per likusį laiką dvi realias progas pasižymėti turėjo svečiai, tačiau viename epizode savo vietoje buvo "Vėtros" vartininkas Arvydas Kacinkevičius, kitame - netaikliai smūgiavo "Kauno" futbolininkas.

Neoficialiais duomenimis "Vėtros" komandai už šią pergalę buvo pažadėtos ir specialios piniginės premijos, visgi toks skatinimo būdas nepasiteisino.

Po šios pergalės "Kauno" futbolininkai padidino persvarą prieš antroje vietoje žengiantį "Ekraną" iki penkiolikos taškų. Pastarieji yra sužaidę rungtynėmis mažiau. Likusios 14 turo rungtynės bus žaidžiamos antradienį.