"Hearts" draugiškose rungtynėse įveikė "Osasuną" © Eurofootball.lt
Keturis lietuvius žaidėjus savo gretose jau turintis ir dar keturis į peržiūrą pasikvietęs Edinburgo "%c00219" trečiadienį vakare draugiškose rungtynėse 2-0 įveikė praėjusiame sezone ketvirtą vietą Ispanijos čempionate užėmusius Pamplonos "%c00018" futbolininkus.

Edinburgo ekipos, kurią treniruoja lietuvis Valdas Ivanauskas, gretose nuo rungtynių pradžios žaidė du lietuviai: saugas Deividas Česnauskis ir puolėjas Edgaras Jankauskas. Po keitimo aikštėje pasirodė Saulius Mikoliūnas bei peržiūroje dalyvaujantys Lietuvos čempionato lyderių "FBK Kauno" žaidėjai: gynėjas Tomas Kančelskis, saugai Marius Žaliūkas ir Kęstutis Ivaškevičius bei puolėjas Andrius Velička.

Geriausiai rungtynės susiklostė pastarajam - po puikaus 27-erių metų puolėjo įvarčio permetant vartininką 73-ią rungtynių minutę Škotijos klubas išsiveržė į priekį, o tašką rungtynėse 90 minutę padėjo gynėjas Ibrahimas Tallis.

Po rungtynių "Hearts" sirgaliai internetinėse diskusijose buvo sužavėti "Kauno" puolėjo įvarčio ir teigė, kad jis rungtynėse su "Osasuna" buvo vienintelis iš kitų išsiskyręs lietuvis.

Gera žinia "Hearts" gretose yra ta, kad komandos vartus šiose rungtynėse jau gynė Škotijos rinktinės vartininkas Craigas Gordonas. Vartininkas buvo patyręs traumą ir buvo kiek abejojama, ar jis galės žaisti UEFA Čempionų lygos antro kvalifikacinio etapo rungtynėse liepos 25-26 dienomis su "Široki Brijeg" ekipa iš Bosnijos ir Hercegovinos.

"Hearts" gretose šiose rungtynėse nebuvo ketvirto komandos lietuvio Nerijaus Barasos, kuriam atsinaujino šlaunies trauma.

Verta paminėti, kad dvi savaites sezonui besiruošiantys "Osasuna" futbolininkai šiose rungtynėse savo gretose neturėjo komandos lyderių Savo Miloševičiaus, Pierre`o Webo, Ludovico Delporte bei Javado Nekounamo.