Dramatiškoje kovoje - "Sūduvos" pergalė © Eurofootball.lt
22-ojo turo "A lygos" rungtynėse Marijampolėje susitiko du turnyrinės lentelės kaimynai Marijampolės "Sūduvos" ir "Vilniaus" futbolininkai. Po dramatiškos ir nervingos kovos pergalę šventė šeimininkai, kurie bent jau laikinai pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą.

Teisėjas - Audrius Žuta
Marijampolės miesto stadionas, 1000 žiūrovų
"%c00125" 2 - 1 "%c00140"
62' [1 - 0] David Čigladze (11m.)
82' [1 - 1] Rinaldo Neto
88' [2 - 1] Tomas Miklinevičius

76' D.Čigladze ("Sūduva") pašalintas iš aikštės

"Sūduva": S.Klevinskas; Mikuckis, Grigas, D.Čigladze; Urbšys (70‘ G.Slavickas), Maciulevičius (13‘ Osipovič), Miklinevičius, Mačiulis, V.Slavickas; Abramenko, Braga (78‘ G.Klevinskas).

"Vilnius": Semež; Grudzinskas, Artiomovas, Lukša; Radavičius (79‘ Papšys) Barbosa (57‘ Mrowiec), Everton, Juca, Paulinho (74‘ Rinaldo); Muller, Wasiu.

10 rungtynių minutę pavojingai į baudos aikštelę smūgiuotą "Sūduvos" futbolininko kamuolį nesunkiai išmušė "Vilniaus" ekipos vartininkas. Praėjus trims minutėms Darius Maciulevičius gavo traumą ir jį pakeitė Aleksandras Osipovičius.

Kiek vėliau kelias pavojingesnes progas ties varžovų vartais sukūrė vilniečiai. Paulinho galva smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų, Wasiu tolimą smūgį "Sūduvos" vartininkas atmušė ne visai sėkmingai ir šis atšoko Ramūnui Radavičiui, tačiau savo klaidą Saulius Klevinskas ištaisė ir atmušęs varžovo smūgį išsaugojo vartus sausus.

Tuomet žaidimas persikėlė ties "Vilniaus" komandos vartais. Po Davido Čigladzės perdavimo galimybę pasižymėti turėjo A.Osipovičius, tačiau legionierius iš Baltarusijos pataikė į vartininką. 30 minutę šis žaidėjas neišnaudojo dar geresnės progos kai atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau puikius įgūdžius parodęs Arturas Semežas atrėmė varžovo smūgį.

Pirmo kėlinio pabaigoje dar dvi progas turėjo "Sūduvos" futbolininkai, tačiau nei Tomo Miklinevičiaus, nei Aleksandro Abramenkos bandymai nebuvo sėkmingi. Taigi per pirmąjį kėlinį pasižymėti nepasisekė nė vienai komanda.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui dar vienos puikios progos neišnaudojo A.Osipovičius, kuriam suklaidinus gynėją baudos aikštelėje iš kelių metrų nepavyko pataikyti į vartus.

Iki 61-os rungtynių minutės komandoms nesisekė įveikti varžovų gynybos, ol galiausiai "Vilniaus" gynėjas Adrianas Mrowiecas pargriovė A.Abramenką baudos aikštelėje ir teisėjas Audrius Žuta paskyrė 11 metrų baudinį į Artūro Semežo vartus, kurį realizavo D.Čigladzė. Po įmušto įvarčio "Sūduvos" futbolininkai iniciatyvą kuriam laikui atidavė vilniečiams.

76 rungtynių minutę R.Radavičius išprovokavo pirmojo įvarčio autorių D.Čigladzę ir pastarasis mostelėjo ranka "Vilniaus" gynėjui. Šis pasitelkęs vaidybos elementus griuvo, o teisėjas nusprendė D.Čigladzei skirti raudoną kortelę ir marijampoliečiai liko žaisti dešimtyje prieš vienuolika.

82 minutę aikštėje kilo sąmyšis, kuriuo pasinaudojo po keitimo aikštėje pasirodęs Rinaldo. Pastebėjęs, jog vartininkas paliko savo vartus, futbolininkas iš Brazilijos iš aikštės vidurio pasiuntė kamuolį tiesiai į vartų tinklą. Lygu 1-1.

"Sūduvos" futbolininkai nenuleido rankų ir tuoj pat Nerijus Mačiulis smūgiavo visai greta virpsto, o 88 minutę pergalingą įvartį Marijampolės ekipai pelnė T.Miklinevičius, kuris iš 30 metrų smūgiavo taip tiksliai, kad nepaliko jokių šansų "Vilniaus" vartininkui.