"Sūduva" belgams pralaimėjo ir antrą kartą © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį vakare antrą kartą Belgijos grandams "Club Brugge" pralaimėjo Marijampolės "Sūduva", atsakomojoje UEFA Taurės antrojo kvalifikacinio etapo rungtynėse turėjusi pripažinti tituluotesnių varžovų pranašumą 5-2.

"%c00132" 5 - 2 Marijampolės "%c00125" (Pirmos rungtynės 2-0, bendras rezultatas 7-2)
10` [1 - 0] K.Roelandts
40` [2 - 0] B.Balaban
53` [2 - 1] O.Braga
57` [2 - 2] D.Cigladze (11 m.)
58` [3 - 2] I.Gvozdenovic
67` [4 - 2] G.Dufer
69` [5 - 2] B.Balaban

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau dešimtą rungtynių minutę, kai pasižymėjo Kevinas Roelandtsas. Iki pertraukos likus penkioms minutėms rezultatą padvigubino kroatas Boško Balabanas.

Vis tik antrą rungtynių kėlinį sėkmingiau pradėjo ir savo sirgalius pradžiugino "Sūduva": 53 minutę rezultatą sušvelnino brazilas Ottavio Braga, o dar po keturių minučių 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Davitas Čigladzė.

Tačiau belgams pavyko įrodyti savo pranašumą: jau po minutės I.Gvozdenovičius vėl išvedė šeimininkus į priekį, o po dešimties minučių "Club Brugge" per dvi minutes įmušė du įvarčius, kai pasižymėjo G.Duferas ir B.Balabanas, ir šventė pergalę 5-2.

Primename, kad pirmosios rungtynės Kaune pasibaigė "Club Brugge" pergale 2-0, todėl belgai į tolimesnį etapą žengė bendru rezultatu 7-2.