Italijos taurės finale - "Inter" ir "Roma" © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį įvyko atsakomosios Italijos taurės pusfinalio rungtynės tarp "Inter" ir "Sampdoria". Jos baigėsi lygiosiomis 0-0, tačiau Milano klubas pirmąsias rungtynes laimėjo rezultatu 3-0 ir tai lėmė šio klubo patekimą į finalą.

Šie klubai susitiko jau trečią kartą vienos savaitės eigoje - du kartus Italijos taurės rungtynėse ir vieną sykį "Serie A" varžybose.

Prieš rungtynes mažai kad tikėjo, kad "Serie A" lyderiai sugebės namuose rungtyniaudami iššvaistyti trijų įvarčių persvarą. Tokios pat nuomonės buvo ir ekipos treneris Roberto Mancini, leidęs šioje dvikovoje pasireikšti atsarginiams žaidėjams.

"%c00037" 0 - 0 "%c00070"
(bendras rezultatas 3-0)

Po nuobodžios rungtynių pradžios, 30 minutę "Inter" turėjo progą išsiveržti į priekį. Santiago Solari perdavė kamuolį Julio Cruzui ir šio smūgis skriejo šiek tiek virš virpsto.

Po kelių minučių tas pats žaidėjas vėl smūgiavo į varžovų vartus, šįsyk nuo įvarčio savo komandą išgelbėjo "Sampdoria" vartininkas Luca Castellazzi.

J.Cruzui pirmajame kėlinyje visgi pavyko pasiųsti kamuolį į vartus, tačiau teisėjas įvarčio neįskaitė, nes Fabio Grosso skersuotas kamuolys beskriedamas buvo patekęs į užribį.

"Sampdoria" pirmajį šansą pasižymėti turėjo tik 55 minutę. Christiano Maggio smūgis skriejo šalia vartų, o dar po kelių akimirkų Emiliano Bonazzoli nesugebėjo išnaudoti gero komandos draugo Mirko Pieri perdavimo.

Abi komandos turėjo šansą laimėti jau bėgant pridėtiniam laikui, tačiau J.Cruzas ir Gabio Quagliarella nesugebėjo išnaudoti savo šansų ir rungtynės baigėsi be įvarčių.

Tai leido "Inter" trečius metus iš eilės patekti į taurės finalą, kur klubo varžovas taip pat trečius metus iš eilės bus "Roma", kitame pusfinalyje įveikęs "Milan" klubą. Abu pastaruosius finalus laimėjo ir taurės čempionais tapo "Inter" ekipa.