Sevilijos „Real Betis“ dramatiškai baigė savo kelionę Europos lygoje © AFP nuotr.

UEFA Europos lygoje Sevilijos „Real Betis“ rezultatu 2:3 nusileido Glazgo „Rangers“ klubui ir baigė savo kelionę šiame turnyre.

10-ąją minutę svečius į priekį išvedė Abdallahas Sima. Po 4 minučių rezultatą išlygino Juanas Miranda. 20-ąją minutę Glazgo ekipą vėl į priekį išvedė Cyrielis Dessersas. 37-ąją minutę rezultatą išlygino Ayoze Perezas.

Vis tik 78-ąją minutę lemiamą žodį tarė jamaikietis Kemaras Roofe‘as, kurio pergalingas įvartis nulėmė tai, kad „Rangers“ ne tik aplenkė „Real Betis“, bet ir Prahos „Sparta“ ekipą ir užėmė pirmąją vietą grupėje.

Kitose C grupės rungtynėse Salonikų „Aris“ rezultatu 1:3 pralaimėjo Prahos „Sparta“ klubui.