R. Jansonas po U21 rinktinės dvikovos: „Įmušus nukrito spaudimas nuo pečių“ © lff.lt

Lietuvos vaikinų U21 rinktinė toliau lieka be taškų Europos čempionato atrankos varžybose.

Lietuviai penktadienį Jonavoje 1:2 pralaimėjo Čekijos komandai, nors pirmi mušė įvartį ir po pirmo kėlinio dar buvo priekyje 1:0.

Visgi čekai antrame kėlinyje atsakė dviem savo smūgiais, kurių antrasis krito pačioje mačo pabaigoje, ir iškovojo pergalę.

Lietuvos rinktinės gretose įvarčiu pasižymėjo Romualdas Jansonas. Po išprovokuotos pražangos lietuviai greitai įžaidė kamuolį, užklupo varžovus nepasiruošusius ir po gražios kelių perdavimų kombinacijos puolėjas iš arti nukreipė kamuolį į vartus.

„Tikrai džiaugiuosi, kad pavyko įmušti įvartį, pačiam nukrito spaudimas nuo pečių. Sunku grįžti, dar tikrai nesu geriausios kondicijos, bet dirbu ir stengiuosi grįžti į formą“, – kalbėjo Vilniaus „Žalgirio“ puolėjas.

Reziumuodamas visas rungtynes ir ieškodamas galimų nesėmės priežasčių, lietuvis teigė, jog po pertraukos šeimininkams galėjo atsiliepti ir fizinis nuovargis.

„Buvo tikrai geras pirmas kėlinys, žaidėme neblogai. Antrame pradėjo trūkti jėgų, gal atsirado koncentracijos stoka.

Kovėmės iki galo, gaila, kad praleidome įvartį iš standartinės situacijos. Buvo tikrai atkaklios rungtynės, bet tikrai davėme jiems kovą“, – dėstė futbolininkas.

Lietuviai pasirodymą atrankoje užbaigs spalio mėnesio rungtynėmis išvykoje su Islandijos ir tos pačios Čekijos komandomis.