R. Lewandowskis ir toliau žiba Ispanijos čempionate © AFP nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate „Barcelona“ klubas namuose, rezultatu 2:1, įveikė Bilbao „Athletic“.

Katalonus 24-ąją minutę į priekį išvedė 17-etis Lamine‘as Yamalis.

42-ąją minutę po Pau Cubarsi pražangos rezultatą tiksliu 11 metrų baudiniu išlygino Oihanas Sancetas.

75-ąją minutę pergalę „Barcos“ komandai išplėšė Robertas Lewandowskis. Tai yra trečiasis lenko įvartis šiame sezone.

„Barcelona“ iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų, o Bilbao „Athletic“ yra iškovoję tašką.

• Xxxxxx

Yamalis su savo kairės kojos patrankom primena Robbena, kažko vis gali laukti

• 10
  • Marčius33

Kaip žiauru pažiūrėjus į Yamalo sumas, 17metų 130m ir dar daugiau tikriausiai.. Barsa finansiškai su juo atsigauti gali o ir algos neperdaug. Žvėris

• 4
  • deimantasbusila

Yamalas išviso gali būt žvėrimi ateityje jei negaus rimtų traumų

• 2
  • Chiesa

As kai paziuriu i Barsos taktika ir issidestyma aikstei 4-2-3-1 bandau tik issivaizduot kaip turetu ten uzsiaust kairiam winge Federico Chiesa vietoje Ferran Torres, bus idomu.