R. Rangnickas patyrė pirmąjį pralaimėjimą prie „Man Utd“ vairo © JumpStory nuotr.

Pirmadienio vakarą sužaistos dar vienerios Anglijos „Premier“ lygos 21-ojo turo rungtynės.

Skaudų pralaimėjimą namuose patyrė „Manchester United“ ekipa, kuri rezultatu 0:1 turėjo pripažinti „Wolves“ pranašumą.

„Vilkai“ kontroliavo žaidimą pirmajame kėlinyje, tačiau įvarčiais to paversti svečiai nesugebėjo.

Po pertraukos žaidimo kontrolę jau perėmė „Man Utd“, o antrojo kėlinio viduryje Bruno Fernandesas sudrebino vartų konstrukciją.

Vis tik mačo pabaigoje lemiamą žodį tarė „Wolves“ – 82-ąją minutę pergalingą įvartį pelnė Joao Moutinho.

Paskutinę rungtynių akimirką Bruno Fernandesas pavojingai realizavo baudos smūgį, tačiau savo komandą gelbėjo Jose Sa.

Po šios pergalės aštuntoje vietoje esanti „Wolves“ ekipa priartėjo prie pozicija aukščiau esančių „Man Utd“ futbolininkų.