"Real" metus baigė gėdingu pralaimėjimu namie © Eurofootball.lt
Net ir pakeitę trenerį Madrido "Real" ir toliau nemaloniai stebina savo sirgalius - trečiadienį vykusiose 17-o Ispanijos čempionato turo rungtynėse jie paskutinėse šių metų rungtynėse namuose gėdingai 1-2 nusileido lygos vidutiniokams "Racing Santander" futbolininkams.

"Racing", kurių gretose šiose rungtynėse tegalėjo žaisti tik šeši stipriausios sudėties žaidėjai, o per šešiolika šio sezono rungtynių tebuvo iškovoję vos tris pergales, netikėtai išsiveržė į priekį 21-ą minutę, kuomet gynėjas Ayoze Diazas suktu baudos smūgiu nuginklavo Ikerą Casillasą.

Po šešių minučių 55 tūkstančių "Santiago Bernabeu" stadione susirinkusių žiūrovų buvo dar labiau apstulbinti, kadangi svečių persvarą padvigubino saugas Felipe Melo. Nors antrojo kėlinio viduryje Ronaldo nedengiamas smūgiu galva sušvelnino rezultatą, o "Real" rungtynių pabaigoje smarkiai užspaudė svečius, Karališkojo klubo futbolininkams nepavyko iškovoti taško, nors jie net 75% laiko kontroliavo kamuolį.

Po jau ketvirto pralaimėjimo "Santiago Bernabeu" stadione šiame sezone sirgaliai po rungtynių nušvilpė "Real" žaidėjus.

Be šios nesėkmės trečiadienį netrūko ir kitų netikėtų rezultatų: iki tol pakliai rungtyniavusi La Korunijos "Deportivo" namuose 1-2 nusileido Barselonos "Espanyol" futbolinikams, Madrido "Getafe" po ilgokos pertraukos vėl iškovojo pergalę, šįkart - minimaliu rezultatu namuose prieš "Sevilla", o Bilbao "Athletic" neišsaugojo svečiuose turėtos dviejų įvarčių persvaros ir pralaimėjo "Zaragoza" futbolininkams 3-2.

Tik lygiosiomis svečiuose tenkintis turėjo šiemet puikiai žaidžiantys "Villarreal" futbolininkai. Į UEFA Čempionų Lygos aštuntfinalį patekę "Geltonieji submarinai" nepalaužė "Malaga" pasipriešinimo.

Metus trečioje vietoje baigė 2004-ųjų metų čempionai "Valencia" futbolininkai, trečiadienį 3-0 sutriuškinę "Mallorca" vienuolikę.

Trečiadienio rezultatai
Sevilijos "%c00097" 3 - 0 Vitorijos "%c00252"
45` [1 - 0] Fernando
65` [2 - 0] Xisco
85` [3 - 0] Joaquin

La Korunijos "%c00089" 1 - 2 Barselonos "%c00102"
76` [0 - 1] Fredson
83` [0 - 2] Armando Sa
85` [1 - 2] Diego Tristan

49` iš aikštės pašalintas Moises Hurtado ("Espanyol")

Madrido "%c00003" 1 - 2 "%c00005"
21` [0 - 1] Ayoze Diaz
27` [0 - 2] Felipe Melo
68` [1 - 2] Ronaldo

San Sebastiano "%c00091" 2 - 0 "%c00253"
8` [1 - 0] Igor Gabilondo
75` [2 - 0] Xavier Prieto (11 m.)

65` iš aikštės pašalintas Matias Pavoni ("Cadiz")

"%c00108" 3 - 2 "%c00039"
21` [0 - 1] Jose Maria Lacruz
47` [0 - 2] Joseba Etxebarria
50` [1 - 2] Ewerthon (11 m.)
58` [2 - 2] Ewerthon
77` [3 - 2] Diego Milito

"%c00106" 0 - 0 "%c00086"

Madrido "%c00212" 1 - 0 "%c00107"
38` [1 - 0] Daniel Gueiza

79` iš aikštės pašalintas Mario Cotelo ("Getafe")

"%c00004" 3 - 0 "%c00021"
46` [1 - 0] David Albelda
66` [2 - 0] David Villa
80` [3 - 0] Fabio Aurelio