"Real" nugalėjo "Elche" ekipą, "Barca" krito San Sebastiane (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijoje buvo sužaistos keturios "Primera" čempionato XXV-ojo turo rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione Madrido "Real" futbolininkai priėmė "Elche" vienuolikę. Įtikinamą pergalę rezultatu 3-0 šventė Carlo Ancelotti treniruojama ekipa.

Pirmasis "baltuosius" į priekį išvedė Asieras Illarramendis, o jis puikiu smūgiu pasižymėjo 34-ąją minutę. Per likusį pirmojo kėlinio laiką įvarčių nebuvo pelnyta.

Antrasis kėlinys ir toliau sėkmingiau klostėsi Madrido klubui. 71-ąją minutę Garethas Bale'as tolimu ir galingu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką, o galutinį tašką šiame mače padėjo po keitimo pasirodęs Isco.

Kitose rungtynėse San Sebastiano "Real Sociedad" kiek netikėtai skėlė antausį "Barcelona" komandai, kurią įveikė rezultatu 3-1.

32-ąją minutę baskai įsiveržė į priekį, kuomet Alexas Songas įsimušė į savus vartus, tačiau vos po keturių minučių rezultatą pavyko išlyginti Lioneliui Messi.

Vis dėlto, po L.Messi įvarčio šeimininkai nepalūžo ir antrajame kėlinyje pelnė du įvarčius ir taip rezultatu 3-1 pamokė Ispanijos čempionus.

"Real" futbolininkai prieš "Barcelona" įgijo trejų taškų pranašumą. Rytoj Madrido "Atletico" turės galimybė katalonus nustumti į trečiąją vietą.