"Real" vos nesukūrė stebuklo Karaliaus taurėje © Eurofootball.lt
Atsakomosiose Ispanijos Karaliaus taurės (Copa del Rey) pusfinalio rungtynėse su "Zaragoza" Madrido "Real" klubas vos nesukūrė stebuklo ir pritrūko vos vieno įvarčio, kad patektų į finalą nepaisant to, jog pirmąsias rungtynes buvo pralaimėję 6-1.

Madrido "%c00003" 4 - 0 "%c00108"
(Pirmos rungtynės 1-6; bendras rezultatas 5-6)
1` [1 - 0] Cicinho
5` [2 - 0] Robinho
10` [3 - 0] Ronaldo
61` [4 - 0] Roberto Carlos

Neturėdami ko prarasti Karališkojo klubo futbolininkai rungtynes "Santiago Bernabeu" stadione pradėjo spaudimu ir jau pirmą minutę fantastišku įvarčiu iš maždaug 25 metrų naujokas brazilas Cicinho išvedė šeimininkus į priekį.

70 tūkstančių stadione susirinkusių sirgalių tiesiog sprogo po keturių minučių, kai po Ronaldo perdavimo laisvas kairiajame baudos aikštelės krašte atsidūręs jaunasis brazilas Robinho padvigubino rezultatą.

Prabėgus dar penkioms minutėms rezultatas tapo 3-0 - po itin preciziško tolimo Anglijos rinktinės kapitono Davido Beckhamo perdavimo iš dešiniojo krašto kamuolį būdamas tarp dviejų gynėjų į vartus vienu lietimu iš maždaug aštuonių metrų pasiuntė Ronaldo.

Įpusėjus antram kėliniui kevirtą įvartį įmušė ketvirtas "Real" brazilas Roberto Carlosas, po baudos smūgio kiek pasivaręs kamuolį arčiau baudos aikštelės ir pasiuntęs jį į vartus.

Nepaisant itin nervingos rungtynių pabaigos ir totalinio "Real" spaudimo, "Zaragoza" pavyko išsaugoti tokį rezultatą ir žengti toliau.

Finale, kuris vyks balandį, "Zaragoza" susitiks su Barselonos "Espanyol" ir La Korunijos "Deportivo" poros nugalėtoju.