Rezultatyviausiu klubo žaidėju tapęs Lampardas išplėšė "Chelsea" Čempionų lygos vertą pergalę (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose vienintelėse Anglijos "Premier" lygos XXXVII turo rungtynėse Londono "Chelsea" ekipa praktiškai užsitikrino vietą kitų metų UEFA Čempionų lygos turnyre.

Rafaelio Benitezo auklėtiniai išvykoje atsitiesė po ankstyvo nokdauno ir rezultatu 2-1 palaužė Birmingamo "Aston Villa" vienuolikės pasipriešinimą.

Komandos herojumi tapo du kartus antrajame kėlinyje pasižymėjęs ir rezultatyviausiu visų laikų "mėlynųjų" žaidėju tapęs Frankas Lampardas.

Šeimininkai pirmavo po Christiano Benteke įvarčio 14 mačo minutę, o kėlinio pabaigoje už dvi geltonas korteles aikštę buvo priverstas palikti "Chelsea" saugas Ramiresas.

Vis dėlto antroje susitikimo dalyje neatsakingai žaidęs Benteke taip pat susilaukė raudonos kortelės, o išsilyginus jėgoms darbo ėmėsi 202-ąjį ir 203-ąjį tikslų smūgį atlikęs veteranas.

Vis dėlto svečiai neapsiėjo be nuostolių - dėl traumų mačo nebaigė startinėje sudėtyje pasirodęs Johnas Terry ir du rezultatyvius perdavimus atlikęs Edenas Hazardas.

Primename, jog savaitės viduryje "Chelsea" futbolininkų laukia UEFA Europos lygos finalas su Lisabonos "Benfica" ekipa.

Kitos Anglijos čempionato turo rungtynės - sekmadienį ir antradienį.