Rivaldo atsikirto Neymarui: „Jis negalėtų užimti mano pozicijos 2002 m. čempionate“ © AFP nuotr.

Legendiniam Brazilijos rinktinės puolėjui Rivaldo nepatiko tai, ką jis išgirdo iš Neymaro.

Paskutiniame interviu Neymaras teigė, kad jis savo karjeros pike būtų nukonkuravęs Rivaldo, žaidžiant Brazilijos rinktinėje.

Su tuo Rivaldo kategoriškai nesutiko. Jis net pasisakė socialiniuose tinkluose: „Girdėjau Neymarą teigianti, kad jis savo geriausioje formoje būtų žaidęs vietoje manęs 2002 metų pasaulio čempionate.

Atvirai kalbant, aš jo talentą bei kokybę pripažįstu ir net aš tikiu, kad jis būtų galėjęs žaisti toje komandoje, bet žaisti mano pozicijoje yra kitas dalykas.

Su visa pagarba, aš galiu teigti, kad tai 100 procentų neįvyktų. Tuo metu buvau toks susikaupęs, susikoncentravęs bei alkanas užkariauti pasaulį, jog niekas, kad ir kokios formos būtų, negalėjo atimti mano pozicijos iš manęs. Tai sakau su visa meile bei pagarba, tačiau ir su pasitikėjimu, kurį turėjo tuo metu visi, norintys užkariauti pasaulį bei tapti pasaulio čempionais“, – rašė legendinis puolėjas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...