"Roma" prarado "Seria A" lyderės poziciją (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį "Seria A" čempionate vyko aštuonerios XXXV turo rungtynės.

"Roma" ekipa namuose rezultatu 2-1 nusileido Genujos "Sampdoria" futbolininkams ir nukrito į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Sostinės komanda pirmoji įsiveržė į priekį, kai 14 minutę pasižymėjo kapitonas Francesco Totti, tačiau antrajame kėlinyje Giampaolo Pazzini rezultatą išlygino, o po to ir persvėrė savo ekipos naudai.

Tai buvo pirmais "Roma" kluptelėjimas po 24 nepralaimėtų rungtynių serijos.

Kitose rungtynėse Turino "Juventus" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3-0 įveikė "Bari" vienuolikę ir pakilo į šeštąją turnyrinės lentelės vietą.

Visus tris įvarčius aikštės šeimininkai pelnė antrajame kėlinyje - du kartus pasižymėjo Vincenzo Iaquinta, kartą kamuolį tiksliai į vartų tinklą nuo 11 metrų žymos pasiuntė Alessandro Del Piero.

Verta paminėti, kad rungtynių pertraukos metu tribūnose kilo muštynes, kurias turėjo numalšinti stadiono apsaugos darbuotojai.

"Bologna" 2 - 1 "Parma"
24' [0 - 1] Jonathan Ludovic Biabiany
38' [1 - 1] Marco Di Vaio
50' [2 - 1] Marco Di Vaio

29' iš aikštės pašalintas Cristian Zaccardo ("Parma")

"Fiorentina" 0 - 2 Veronos "Chievo"
54' [0 - 1] Sergio Pellisier
75' [0 - 2] Gennaro Sardo

"Genoa" 1 - 2 Romos "Lazio"
8' [1 - 0] Rodrigo Palacio
25' [1 - 1] Goncalves Andre Dias
32' [1 - 2] Sergio Floccari

69' iš aikštės pašalintas Salvatore Bocchetti ("Genoa")

Turino "Juventus" 3 - 0 "Bari"
53' [1 - 0] Vincenzo Iaquinta
69' [2 - 0] Alessandro Del Piero (iš 11 m. baudinio)
87' [3 - 0] Vincenzo Iaquinta

Ištraukos iš rungtynių:

Incidentas pertraukos metu:

"Livorno" 3 - 1 "Catania"
50' [1 - 0] Cristiano Lucarelli (iš 11 m. baudinio)
60' [2 - 0] Claudio Bellucci
66' [3 - 0] Martin Bergvold
87' [3 - 1] Maximiliano Gaston Maxi Lopez

50' iš aikštės pašalintas Ciro Capuano ("Catania")
Tomas Danilevičius ("Livorno") žaidė nuo 66 minutės.

"Napoli" 0 - 0 "Cagliari"

79' iš aikštės pašalintas Andrea Cossu ("Cagliari")

"Udinese" 4 - 1 "Siena"
19' [1 - 0] Simone Pepe
40' [1 - 1] Emanuele Calaio
42' [2 - 1] Simone Pepe
61' [3 - 1] Alexis Sanchez
81' [4 - 1] Antonio Di Natale (iš 11 m. baudinio)

"Roma" 1 - 2 Genujos "Sampdoria"
14' [1 - 0] Francesco Totti
52' [1 - 1] Giampaolo Pazzini
85' [1 - 2] Giampaolo Pazzini