„Roma“ rungtynių pabaigoje apmaudžiai išleido pergalę © zumapress.com nuotr.

Italijos „Serie A“ lygoje „Roma“ klubas svečiuose, rezultatu 1:1, sužaidė su „Genoa“.

37-ąją minutę romėnus į priekį išvedė Artemas Dovbykas. Ukrainiečiui tai buvo pirmasis įvartis naujoje ekipoje.

90+5 minutę dėl emocijų protrūkio iš aikštės buvo išvarytas svečių komandos strategas Daniele De Rossi.

90+6 minutę pribrendo įvartis į „Roma“ vartus ir galva kamuolį į vartus nukreipė Koni De Winteris.

„Roma“ šiame sezone dar neiškovojo pergalės, o „Genoa“ per ketverias rungtynes iškovojo penkis taškus.

• Romenas

Idomu ar dar daug yra tokiu kurie rimtai galvoja kad Dybala didvyriskai paskutine minute atsisake arabisku pinigu, as beveik neabejoju kad ten patys arabai atsoko, o tas issivarte kaad kazkoks didvyris. Nors net patys romos gerbejau jau buvo apsidziauge situo sandoriu, jis kaaip messi rezultatam niekad dideles itakos neturejo ir netures su tuo savo varinejimu ir kamuolio atemimu is savo komandos zaideju.