Savaitgalį "Premier" lygoje - favoritų laimėjimai © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį Anglijos "Premier" lygoje sužaisti devyni tryliktojo turo susitikimai. Čempionate ir toliau užtikrintai pirmauja Londono "Chelsea" klubas, artimiausią persekiotoją "Wigan" lenkdamas 9 taškais.

Šeštadienį lyderiai namie gana nesunkiai 3-0 įveikė be kelių pagrindinių žaidėjų rungtyniavusią "Newcastle" ekipą. Tiesa, J.Mourinho auklėtiniams įvarčius pavyko pelnyti tik antrajame kėlinyje - po kartą pasižymėjo saugai Joe Cole`as ir Damienas Duffas bei puolėjas Hernanas Crespo.

Tuo tarpu netikėtai sėkmingai sezoną pradėjęs "Wigan" klubas suklupo. Tik šiemet į aukščiausiąją lygą patekusi ekipa namie 3-2 nusileido Londono "Arsenal". Įdomu tai, kad visi penki mačo įvarčiai buvo įmušti pirmame kėlinyje.

Vis užtikrinčiau čempionate rungtyniauja stipriausias praėjusio sezono Europos klubas "Liverpool". Šį kartą Rafaelio Benitezo auklėtiniai, žaidę tik 11 susitikimą lygoje, 3-0 sutriuškino "Portsmouth". Nepaisant solidžios pergalės, sirgaliams bei treneriams didesnį nerimą turėtų kelti "sausos" puolėjo Peterio Croucho rungtynės - daug žaidžiantis, bet nė karto nepasižymėjęs puolėjas nerealizavo ir 11 metrų baudinio.

Pergalę iškovojo ir trečiąją vietą išsaugojo sėkmingai pastaruoju metu rungtyniaujantis "Man Utd" klubas. Sero Alekso Fergusono vadovaujama ekipa išvykoje 3-1 nugalėjo "Charlton" ir nustūmė varžovus į dešimtąją turnyrinės lentelės vietą.

Visi savaitgalio rezultatai:

"%c00261" 2 - 3 "%c00041"
11` [0 - 1] Robin van Persie
21` [0 - 2] Thierry Henry
28` [1 - 2] Henri Camara
41` [1 - 3] Thierry Henry
45` [2 - 3] Jimmy Bullard

"%c00260" 1 - 3 "%c00049
54` [0 - 1] Kevin Phillips
82` [0 - 2] Gareth Barry
83` [0 - 3] Kevin Phillips
90` [1 - 3] Dean Whitehead (iš 11 metrų baudinio)

"%c00054" 0 - 0 "%c00056"

"%c00045" 3 - 0 "%c00057"
22` [1 - 0] Boudewijn Zenden
39` [2 - 0] Djibril Cisse
79` [3 - 0] Fernando Morientes

"%c00042" 3 - 0 "%c00046"
47` [1 - 0] Joe Cole
51` [2 - 0] Hernan Crespo
90` [3 - 0] Damien Duff

"%c00043" 1 - 3 "%c00040"
37` [0 - 1] Alan Smith
65` [1 - 1] Darren Ambrose
70` [1 - 2] Ruud van Nistelrooy
85` [1 - 3] Ruud van Nistelrooy

"%c00194" 4 - 0 "%c00051"
45` [1 - 0] Nathan Ellington (iš 11 metrų baudinio)
51` [2 - 0] Neil Clement
69` [3 - 0] Nathan Ellington
90` [4 - 0] Robert Earnshaw

"%c00052" 1 - 1 "%c00248"
16` [1 - 0] Mido
90` [1 - 1] Anton Ferdinand

"%c00053" 3 - 2 "%c00044"
9` [0 - 1] Collins John
64` [1 - 1] James Morrison
70` [1 - 2] Papa Bouba Diop
77` [2 - 2] Aiyegbeni Yakubu
84` [3 - 2] Jimmy Floyd Hasselbaink