Sekmadienį Ispanijoje - "Osasuna" ir "Real" lygiosios © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaidus likusias 16-o Ispanijos čempionato ("La Liga") turo rungtynes netrūko inirtingos kovos, įtemptų rungtynių ir raudonų kortelių. Pergales iškovojo tik "Valencia", "Villarreal" ir "Sevilla" klubai, o ketverios rungtynės pasibaigė lygiosiomis. Verta paminėti, kad per septynias sekmadienio dvikovas buvo parodyta net dešimt raudonų kortelių, o penkios iš jų - aršioje dvikovoje Santandere.

Įspūdingas lygiąsias Madrido "Santiago Bernabeu" stadione iškovojo iki šio turo kartu su "Barcelona" lyderiavusi Pamplonos "Osasuna", beveik visas rungtynes žaidusi dešimtyje ir netgi sugebėjusi pirmauti.

Rungtynių Madride baigtis atrodė aiški jau penkioliktą minutę, kuomet už pražangą prieš Roberto Carlosą raudoną kortelę gavo Francisco Punalis, tačiau šeimininkams nepavyko išnaudoti nei teritorinės, nei kiekybinės persvaros, o 76 minutę "Osasuna" netikėtai išsiveržė į priekį, kai galva pasižymėjo serbas Savo Miloševičius. Po šio įvarčio prasidėjo "Osasuna" vartų šturmas, davęs rezultatų 84-ą minutę, kuomet po keitimo aikštėje pasirodęs jaunasis Roberto Soldado nukreipė į vartus Zinedine`o Zidane`o skersuotą kamuolį.

Šios lygiosios leido "Osasuna" įsitvirtinti antroje vietoje ir išsaugoti šešių taškų persvarą prieš savo artimiausius varžovus. Trečią vietą dalinasi net keturios ekipos: savaitgalį pergales šventusios "Villarreal", "Valencia" ir "Deportivo", bei lygiosiomis sužaidęs "Real".

Sekmadienio statistika

Vitorijos "%c00252" 0 - 1 "%c00004"
7` [0 - 1] Raul Albiol

"%c00086" 2 - 1 Madrido "%c00212"
20` [0 - 1] Ivan Riki
45` [1 - 1] Juan Roman Riquelme
58` [2 - 1] Diego Forlan

"%c00107" 3 - 2 San Sebastiano "%c00091"
25` [0 - 1] Mikel Labaka
57` [0 - 2] Gaizka Garitano
76` [1 - 2] Kepa
81` [2 - 2] Frederic Kanoute
88` [3 - 2] Kepa

45` Daniel Cifuentes ("Real Sociedad") pašalintas iš aikštės
86` Gaizka Garitano ("Real Sociedad") pašalintas iš aikštės

"%c00005" 1 - 1 "%c00106"
34` [0 - 1] Cesar Navas
45` [1 - 1] Javi Casquero

22` Anderson Silva ("Malaga") pašalintas iš aikštės
65` Vitolo ("Racing Santander") pašalintas iš aikštės
71` Pablo Pinillos ("Racing Santander") pašalintas iš aikštės
79` Gerardo ("Malaga") pašalintas iš aikštės
81` David Aganzo ("Racing Santander") pašalintas iš aikštės

Barselonos "%c00102" 2 - 2 "%c00108"
48` [1 - 0] Raul Tamudo
51` [1 - 1] David Generelo
64` [1 - 2] Diego Milito
82` [2 - 2] Raul Tamudo

"%c00021" 2 - 2 Madrido "%c00017"
1` [0 - 1] Maxi Rodriguez
13` [0 - 2] Gonzalo Colsa
20` [1 - 2] Mark Iuliano
84` [2 - 2] Mark Iuliano

90` Fernando Navarro ("Mallorca") pašalintas iš aikštės

Madrido "%c00003" 1 - 1 Pamplonos "%c00018"
76` [0 - 1] Savo Milosevic
84` [1 - 1] Roberto Soldado

15` iš aikštės pašalintas Francisco Punalis ("Osasuna")