Sekmadienį - "Osasuna" nesėkmė bei "Valencia" lygiosios © Eurofootball.lt
Sekmadienį 26-o Ispanijos čempionato turo rungtynėse pralaimėjimą patyrė Pamplonos "Osasuna", svečiuose 2-0 nusileidusi Vigo "Celta" vienuolikei. Tuo netruko pasinaudoti "Sevilla", namuose dešimtyje 2-1 įveikusi Bilbao "Athletic" ir pakilusi į ketvirtą turnyrinės lentelės vietą.

Antrą vietą turnyrinėje lentelėje prarado "Valencia", svečiuose nesugebėjusi įveikti pakiliai žaidusios autsaiderių "Malaga" vienuolikės. Portugalas dešiniojo krašto gynėjas Miguelis Monteiro pirmajame kėlinyje vos neišvedė svečių į priekį, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį. Antrajame kėlinyje taip pat vartų konstrukciją sudrebino baudos smūgį mušęs po traumos atsigavęs Fabio Aurelio. Realiausia "Malaga" proga įmušti įvartį buvo brazilo saugo Bovio smūgis iš maždaug 20 metrų, pataikęs į virpstą.

Puikiai savo sugrįžimą į aikštę po sunkios traumos pažymėjo Turkijos rinktinės puolėjas Nihatas Kahveci, padėjęs "Real Sociedad" išsiveržti į priekį rungtynių su "Zaragoza" pradžioje, tačiau antrajame kėlinyje "Zaragoza" įmušė net tris įvarčius ir šventė pergalę.

Sekmadienio rungtynių statistika

"%c00107" 2 - 1 "%c00039"
17` [1 - 0] Enzo Maresca (11 m.)
21` [1 - 1] Aritz Aduriz
60` [2 - 1] Frederic Kanoute

40` iš aikštės pašalintas Ivica Dragutinovič ("Sevilla")

Vigo "%c00020" 2 - 0 Pamplonos "%c00018"
5` [1 - 0] Fernando Baiano
72` [2 - 0] Nestor Fabian Canobbio

76` iš aikštės pašalintas Inaki Munoz ("Osasuna")

Madrido "%c00212" 1 - 0 Sevilijos "%c00097"
14` [1 - 0] Veljko Paunovic

"%c00005" 0 - 0 "%c00021"

San Sebastiano "%c00091" 1 - 3 "%c00108"
9` [1 - 0] Nihat Kahveci
55` [1 - 1] Ewerthon
61` [1 - 2] Ewerthon
61` [1 - 3] Oscar

"%c00106" 0 - 0 "%c00004"