Šeštadienį - "Real" ir "Sevilla" pergalės © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijos čempionato 23 turo rungtynėse pergales šventė savaitės viduryje gėdingą sutriuškinimą patyrę Madrido "Real" bei "Sevilla" futbolininkai, o rungtynės tarp Pamplonos "Osasuna" ir "Zaragoza" baigėsi lygiosiomis.

Bilbao "San Mames" stadione vykusiose rungtynėse "Real" į priekį išsiveržė penktą rungtynių minutę, kai po fantastiško prancūzo Zinedine`o Zidane`o žaidimo aikštės viduryje ir po to sekusio tikslaus perdavimo vienas prieš vartininką atsidūręs brazilas Robinho pasiuntė kamuolį į vartus.

Tačiau šis įvartis tik pažadino Javiero Clementes auklėtinius, kurie smarkiai priešinosi Karališkojo klubo žaidėjams. "Real" žaidėjus šiose rungtynėse slėgė ir psicholiginė įtampa - trečiadienį Karališkasis klubas patyrė gėdingiausią pralaimėjimą per septynerius metus, o "Athletic Bilbao" tradiciškai yra labai nepalankus varžovas Madrido klubui.

Vis tik "Real", kurių gynyboje žibėjo anglas Jonathanas Woodgate`as, pavyko apsiginti likusį rungtynių laiką ir trečią pridėtinio laiko minutę užtvirtinti pergalę: po puikaus Robinho ir jo tautiečio Julio Baptista žaidimo kamuolį į tuščius vartus pasiuntė po keitimo pasirodęs Raulis Bravo.

"Real" pergalę kiek apkartino dar dviejų žaidėjų patirtos traumos: šįkart aikštę teko palikti Pablo Garcia, o pastaruoju metu puikią formą demonstravęs ispanas Guti buvo išneštas ant neštuvų. Kol kas nežinoma, kiek rimtos yra patirtos traumos, tačiau "Real" stovykloje šiuo metu traumuoti yra net aštuoni žaidėjai.

Trečiadienį netikėtai net 6-1 "Real" sutriuškinę "Zaragoza" futbolininkai šeštadienį turėjo tenkintis lygiosiomis su ketvirtoje vietoje žengiančia Pamplonos "Osasuna". Pamplonos futbolininkai į priekį išsiveržė ketvirtą rungtynių minutę, kai buvęs "Zaragoza" puolėjas serbas Savo Miloševičius galva į vartus nukreipė Ludovico Delportes perdavimo iš krašto.

Vis tik "Zaragoza" futbolininkai nebuvo panašūs į tuos, kurie šventė pergalę Karaliaus taurėje, ir retai grasino šeimininkų vartams, todėl džiaugėsi iškovotomis lygiosiomis. Išlyginamąjį įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu baudos smūgiu įmušė argentinietis Leonardo Ponzio.

Įspūdingą pergalę šeštadienį iškovojo "Sevilla" futbolininkai, svečiuose net 0-4 sutriuškinę "Cadiz" vienuolikę. Kaip ir kitose šeštadienio rungtynėse "Sevilla" futbolininkai išsiveržė į priekį pačioje rungtynių pradžioje, kai po Frederico Kanoute perdavimo galva iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo argentinietis Javieras Saviola.

Įpusėjus antram kėliniui saugas Antonio Puerta po Danielio Alveso perdavimo smūgiu galva padvigubino rezultatą, o jau per pridėtinį rungtynių laiką rezultatą triuškinamu bene pirmuoju lietimu pavertė po keitimo aikštėje pasirodęs Kepa, o prieš pat rungtynių pabaigą skelbiantį švilpuką ketvirtą įvartį įmušė F.Kanoute.

Šeštadienio statistika

"%c00039" 0 - 2 Madrido "%c00003"
5` [0 - 1] Robinho
90` [0 - 2] Raul Bravo

Pamplonos "%c00018" 1 - 1 "%c00108"
3` [1 - 0] Savo Milosevic
42` [1 - 1] Leonardo Ponzio

"%c00253" 0 - 4 "%c00107"
6` [0 - 1] Javier Saviola
71` [0 - 2] Antonio Puerta
90` [0 - 3] Kepa
90` [0 - 4] Frederic Kanoute