SFL: Po įnirtingos kovos "Ozas" įveikė "Tygelį" © Eurofootball.lt
Šiandien, sekmadienį, trejomis A ir vieneriomis B divizionų varžybomis prasidėjo "Sekmadienio Futbolo Lygos" rudens ratas.

A divizionas:

"%c00240" 2-3 "%c00244"

24' 1-0 Virginijus Glusnys (Tygelis)
37' 2-0 Saulius Matuzevicius (Tygelis)
72' 2-1 D.Savicius (Ozas)
76' 2-2 R.Masiulis (Ozas)
83' 2-3 D.Savicius (Ozas)

Įspėjimai 12' Valentas Šulskis (Tygelis)
Pašalinimai 60' G.Malasauskas (Ozas) ir Livijus Čižas (Tygelis) (už abipuses muštynes - diskvalifikacija dvejoms "SFL" varžyboms.
Teisėjas - Aleksandras Jakubovskis.

Centriniame pirmo turo susitikime, nei vieno taško iki tol nepraradęs "Tygelis", be kelių pagrindinių žaidėjų, susikovė su taip pat viena stipriausių "SFL" komandų - "Ozu". Nors "Tygelio" vienuolikė ir buvo išsiveržusi į priekį rezultatu 2-0, tačiau už sukeltas muštynes vienam "Tygelio" ir vienam "Ozo" komandos žaidėjams buvo parodytos raudonos kortelės. Tuo iš karto pasinaudojo "Ozas", kuris ne tik sugebėjo išlyginti, bet ir persverė rezultatą savo naudai.

"%c00241" 4-2 "%c00237"

16' 0-1 Virginijus Sedziniauskas (Kiemas)
32' 0-2 Virginijus Saulaitis (Kiemas)
35' 1-2 Ričardas Zdančius (Prelegentai)
38' 2-2 Rimas Skirmantas (Prelegentai)
63' 3-2 Kostas Glaračiovas (Prelegentai)
80' 4-2 Linas Zareckas (Prelegentai)

Teisėjas - Artūras Pipiras

Nors atrodė, kad jaunoji "Kiemo" komanda neturi jokių šansų prieš savo sudėtyje buvusių profesionalių futbolininkų turinčius "Prelegentus", tačiau "Kiemas" puikiai sužaidęs rungtynių pradžioje įmušė du įvarčius ir "pastatė" rungtynių favoritus į labai keblią padėtį. Visgi daug patirties turintys "Prelegentai" nepasimetė ir sugebėjo išplėšti labai reikalingą pergalę 4-2. Reikia paminėti, kad į "Kiemo" vartus buvo skirtas labai abejotinas 11 m. baudinys.

"%c00246" 1-2 "%c00233"

28' 1-0 Dainius Vasiliauskas (Užupis)
51' 1-1 Darius Mieželis (LiCS)
68' 1-2 Evaldas Lukoševičius (Užupis)

Įspėjimai: 29' Simonas Jonaitis (Užupis)
Teisėjas - Kadis Jugas

Taip pat įdomios rungtynės, buvo žaidžiamos tarp daug politikų savo sudėtyje turinčios "Lics" ir "Užupio" komandos. Nors "Užupis" buvo laikomi aiškūs šios poros favoritai, vis gi "Užupis" tik po sunkios ir atkaklios kovos įveikė "Liberalų ir centro sąjungos" komandą.

B divizionas:

"%c00245" 0-1 "%c00235"

75' 0-1 Tadas Rapolis (Viči)
Teisėjas - Anatolijus Rezepovas

Vienintelėse žaistose B diviziono rungtynėse, kauniečiai "Viči" minimalia persvara įveikė "Viesulo" komandą ir laikinai įsitvirtino pirmoje B diviziono lentelės vietoje.