SFL: "Prelegentai" ir "Kapočiai" tapo savo divizionų nugalėtojais © Eurofootball.lt
"Sekmadienio Futbolo Lygos" pirmasis sezonas artėja prie pabaigos. Varžybos B divizione jau baigėsi, tuo tarpu A ir C divizionuose visoms komandoms išskyrus "Prelegentus" dar liko sužaisti po vieną susitikimą.

Būtent pastarieji, šios dienos varžybose tiesiog "nušlavė" "Ozą" ir užsitikrino A diviziono čempionų titulą. Kaip niekad gausiai susirinkę "Prelegentai", žaidę beveik stipriausia sudėtimi, jau po pirmo kėlinio buvo įgiję trijų įvarčių persvarą, kurią per antrąjį kėlinį padvigubino. "Ozo" vienuolikė bandė žaisti per kraštus, tačiau atakų pabaigose puolėjams pritrūkdavo tikslumo. Verta paminėti, kad šias rungtynes stebėjo beveik 100 žmonių.

Kitose varžybose "Užupis" sugebėjo įveikti "Kiemą". Nors vienu metu rezultatas ir buvo 1-1, tačiau daug daugiau progų sukūrę "Užupiečiai" vis dėl to palaužė ambicingąją "Kiemo" vienuolikę rezultatu 1-3.

Jeigu "Užupio" pergalės prieš "Kiemą" buvo galima daugiau ar mažiau tikėtis, tai kitas mačas baigėsi pakankamai netikėtai. Nors "Navigatoriai" ir atsilikinėjo prieš "Tygelį" 1-0 ir dar nesugebėjo išnaudoti 11m. baudinio, bet pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos jie sugebėjo rezultatą išlyginti, o antrajame ir išplėšti pergalę 3-1.

A divizione situacija aiški tik dėl "Lics" komandos, kuri iš paskutinės vietos jau nebepakils. Tačiau tiek "Tygelis", tiek "Kiemas", tiek "Navigatoriai" dar gali būti priešpaskutiniai ir žaisti nelemtas pereinamąsias varžybas su Kauno "Viči". Mūsų laukia tikrai įdomus paskutinis turas.

B divizione čempionai paaiškėjo tik paskutiniajame ture. Jais tapo "Kapočiai". Jauna ir ambicinga komanda, paskutinėse savo rungtynėse nepaliko vilčių "Šaltupiui", nugalėjo juos 7-0 ir jau kitą pavasarį žais aukščiausiame A divizione.

"Pietų IV" nesugebėjo atsigauti po vakarykščių neramumų Vilniaus "Vėtros" stadione ir turėjo pripažinti "Viesulo" klubo pranašumą 3-1. Jei "žaliai balti" būtų sugebėję laimėti šį mačą, jie dar būtų žaidę pereinamąsias varžybas su šešta A diviziono komanda.

B divizione kaip ir pavasarį antra liko "Viči" komanda iš Kauno. Jie nors ir sunkiai, tačiau palaužė "Studentų" pasipriešinimą 3-2. Tikėsimės antras kartas nemeluos ir kauniečiai pereinamose rungtynėse šį kartą švęs pergalę. "Studentai" B divizione neiškovojo nei taško ir liko paskutiniai.

C divizione prieš paskutinį turą liko tik vienas klausimas - kas bus pirmas? Priešpasutiniame ture "Gangai" nusileido "Krušai" 1-6, o "F.1.C." vėl sutriuškino "Vovą" 8-2. Dabar iš kovos dėl patekimo į B divizioną, pasitraukė ir "Gangai", tačiau paskutinėse rungtynėse jie turės progą neleisti "F.1.C." vienuolikei laimėti grupės, nes jų konkurentai "Kruša" žais prieš autsaiderius "Vova", kuriuos tikriausiai nugalės.

Visi šio turo rezultatai:

A divizionas

"Tygelis" 1-3 "Navigatoriai"

22` 1-0 Saulius Matuzevičius
43` 1-1 Valdas Važnevičius
68` 1-2 Valdas Važnevičius
77` 1-3 Vladislav Cacarenko

Teisėjas - Anatolijus Rezepovas

"Prelegentai" 6-0 "Ozas"

12` 1-0 Dainius Budrys
18` 2-0 Linas Zareckas
39` 3-0 Girius Kalvaitis
51` 4-0 Kostas Glazačiovas
67` 5-0 Linas Zareckas
82` 6-0 Artūras Gimžauskas

"Kiemas" 1-3 "Užupis"

3` 0-1 Tomas Uldukis
49` 1-1 Karolis Astrauskas
56` 1-2 Mindaugas Lukošiūnas
76` 1-3 Donatas Gražulis (11m.)

Teisėjas - Franc Butkievič

B divizionas

"Pietų IV" 1-3 "Viesulas"

9` 0-1 Donatas Bagdonavičius
38` 0-2 Paulius Glosas
63` 1-2 Mindaugas Kasperūnas
81` 1-3 Dangiras Valiušis

Teisėjas - Valdemaras Kundrotas

"Studentai" 2-3 "Viči"

20` 0-1 Marius Kersnauskas
37` 1-1 Tomas Markuckas
70` 1-2 Marius Kersnauskas
76` 2-2 Sigitas Skuodas
84` 2-3 Kęstutis Keras

Teisėjas - Aleksandras Jakubovskis

"Šaltupys" 0-7 "Kapočiai"

19` 0-1 Tomas Delnickas
24` 0-2 Kęstutis Šukvietis
30` 0-3 Vasilij Novickov
37` 0-4 Vasilij Novickov
58` 0-5 Vasilij Novickov
60` 0-6 Vasilij Novickov
69` 0-7 Vasilij Novickov

C divizionas

"Kruša" 6-1 "Gangai"

14` 1-0 Robertas Papartis (11m.)
24` 2-0 Vytautas Stašinskas (į savo vartus)
39` 3-0 Julius Petrašiūnas
72` 4-0 Mindaugas Zagorskis
77` 5-0 Mindaugas Zagorskis
79` 5-1 Justas Naulickas
81` 6-1 Evaldas Anilionis

Įspėjimai:

65` Mindaugas Zagorskis ("Kruša")

Teisėjas - Voldemaras Kundrotas

"Vova" 2-8 "F.1.C."

7` 1-0 Marius Muščinskas (11m.)
9` 2-0 Julius Glovackas
15` 2-1 Kostas Pavliuk
25` 2-2 Kostas Pavliuk
32` 2-3 Aurimas Putna
51` 2-4 Mažvydas Jazbutis
55` 2-5 Domas Vocylius
61` 2-6 Domas Vocylius
69` 2-7 Domas Vocylius
79` 2-8 Mindaugas Markevičius

Ispėjimai:

33` Julian Bokej
68` Vilius Vaišvila (abu "Vova")
74` Domas Vocylius ("F.1.C.")