„Šiauliai“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Hegelmann“ © siauliufa.lt nuotr.

„TOPsport A lygoje“ ketverių nelaimėtų rungtynių seriją efektingu stiliumi nutraukė FA „Šiauliai“. Mindaugo Čepo treniruojama komanda 29-ajame ture 3:1 (3:0) nugalėjo ilgai pralaimėjimo nepatyrusius Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje Saulės miesto dominavo ir buvo visa galva pranašesni. Aktyviai rungtyniavęs Deividas Šešplaukis susikūrė gerą progą smūgiui, tačiau kamuolį pasiuntė virš skersinio.

28-ąją minutę šeimininkai išsiveržė į priekį, kai tiksliai iš 15 metrų pasižymėjo Davis Ikauniekas. Maža to, poros minučių tas pats D. Ikauniekas, atlikus perdavimą Danieliui Romanovskiui, pelnė antrą įvartį.

42-ąją minutę taikliu smūgiu džiaugėsi ir D. Romanovskis – jam asistavo D. Šešplaukis. Antrame kėlinyje mėlynai baltiems buvo atiduota iniciatyva.

Andriaus Skerlos kariauna nerealizavo kelių gerų galimybių, bet intrigą atgaivino 79-ąją minutę, kai iš arti kamuolį į tuščius vartus nukreipė Michaelas Thuique.