"Šiauliai" laimėjo bronzą "Palangos Juzės" turnyre © Eurofootball.lt
"%c00222" tradiciniame „Palangos Juzės“ taurės turnyre užėmė trečiąją vietą. Šiandien šiauliečiai 2-1 nugalėjo Kaliningrado „Baltika-2“ (Rusija) futbolininkus. Lietuvos ekipa po pirmojo kėlinio pirmavo 2-0.

„Mūsų komandai įvarčius pelnė puolėjas Gediminas Butavičius ir legionierius Ilja Galiūza. Kaip vertinu saviškių pasirodymą? Komandai dar reikia daug dirbti. Mes įvarčių praleidžiame nedaug, tačiau antrajame kėlinyje ekipos žaidimas stringa. „Šiaulių“ futbolininkai dar nėra gerai pasirengę“, alyga.lt svetainei sakė „Šiaulių“ komandos vyriausiasis treneris Saulius Vertelis.

„Palangos Juzės“ turnyre šiauliečiai patyrė tik vieną pralaimėjimą. Pusfinalyje po 11 metrų baudinių serijos jie 5-6 nusileido Šilutės „Šilutei“.

Grupės varžybose trenerio S.Vertelio auklėtiniai sužaidė lygiosiomis 0-0 su Kaliningrado „Baltika-2“ futbolininkais ir 5-0 sutriuškino Liepojos „Metalurgs-2“ komandą.

Kovo 18 dieną šiauliečiai išvykoje žais pirmąsias Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro aštuntfinalio rungtynes su šalies vicečempionais FBK „Kaunas“ futbolininkais. Pernai šios komandos išbandė jėgas LFF taurės turnyro ketvirtfinalyje. Vienerios varžybos baigėsi lygiosiomis 1-1, o kitas rezultatu 1-0 laimėjo kauniečiai.

Oficiali NFKA "A Lygos" internetinė svetainė taip pat pranešė, kad "Šiaulius" papildė dar vienas legionierius - vartininkas iš Latvijos Ignas Lukovičius.