„Šiauliai“ svečiuose patiesė „Panevėžio“ klubą © siauliufa.lt nuotr.

34-ojo „TOPsport A lygos“ turo finiše įvyko „Panevėžio“ bei FA „Šiauliai“ susidūrimas. Po permainingo antrojo kėlinio pergalę svečiuose šventė Saulės miesto atstovai – mačas baigėsi esant rezultatui 3:1 (1:0).

Įvartis į namų ekipos vartus krito gan anksti – 7-ąją minutę standartinės padėties metu po Manto Kuklio siuntinio į baudos aikštelę smūgiu galva pasižymėjo Davis Ikauniekas. Greitu metu „Panevėžys“ surengė atsaką, bet Aminas Benchaybas bei Domantas Vaičekauskas šansų neišnaudojo, Roberto Mazanio šūvis iš tolimos distancijos tikslo nepasiekė.

Antrosios susitikimo dalies starte Lucas de Vega smūgiavo visai šalia stačiakampio, o Cheikhou Diengas drebino vartų konstrukciją. 57-ąją minutę kamuolį perėmę panevėžiečiai rezultatą galėjo lyginti, tačiau Pavle Radunovičiaus spirtas kamuolys skriejo netaikliai.

Visgi, „Šiaulių“ gynybą mėlyną aprangą vilkintys futbolininkai pralaužė 70-ąją minutę, kai Egidijaus Vaitkūno neužtikrintumu pasinaudojęs Ch. Diengas kamuolį siuntė į vartų tinklą. Po keleto minučių Linas Klimavičius rezultatą galėjo persverti į savo pusę,  tam kelią užkirto Lukas Paukštė.

Laikui bėgant Vytautas Černiauskas atrėmė Danielio Romanovskio smūgį, bet dvikovos pabaigoje komandos išgelbėti nepavyko – po Eligijaus Jankausko perdavimo dublį įformino D. Ikauniekas, o tašką akistatoje padėjo pats E. Jankauskas, kuris užklupo nepasiruošusį varžovų vartų sargą.

Pasibaigus 34-ajam „TOPsport A lygos“ turui „Šiauliai“ su 42 taškais bei maču atsargoje užkopė į 4-ąją turnyro lentelės poziciją, savo ruožtu, pralaimėjimą sugėręs „Panevėžys“ su 37 taškais rikiuojasi septintas.