Šiaulietis D.Šešplaukis nulėmė pergalę prieš latvius

Lietuvos vaikinų (U-19) rinktinės kolektyvas nudžiugino savo gerbėjus antrąja pergale Baltijos taurės turnyre. Tahvendžio stadione įveikę latvius 1:0 (1:0) mūsiškiai įsitvirtino pirmoje turnyro vietoje ir turi šansą iškovoti trofėjų.

Pernai Lietuvoje vykusiame Baltijos taurės turnyre šalies vaikinų U-19 rinktinė užėmė trečią vietą. Šiemet turnyro Estijoje situacija po antro turo visiškai kitokia - Lietuvos U-19 rinktinė įveikė estus ir latvius bei paskutinėse rungtynėse norėdama iškovoti pirmą vietą turi nepralaimėti Suomijos rinktinei.

30 susitikimo minutę Martynas Vasiliauskas pradėjo kontrataką dešiniuoju kraštu ir iš dešinio aikštės krašto atliko perdavimą į latvių vartininko aikštelę įlėkusiam Deividui Šešplaukiui. Šiaulių futbolo akademijos auklėtinis pelnė, kaip vėliau paaiškėjo, vienintelį susitikimo įvartį.

Antrajame kėlinyje latviai pradėjo aktyviau spausti mūsiškius, tačiau lietuviai susitvarkė su nervinga susitikimo pabaiga ir patys sukūrė dvi geras progas, bet Aurimui Jurgelevičiui ir Giedriui Matulevičiui nepavyko padvigubinti rinktinės persvaros.

„Norėčiau padėkoti visai komandai už dar didesnį kovingumą ir norą laimėti. Rungtynių pradžioje buvo sunku, bet po to viskas ėjo gera linkme ir kėliniui besibaigiant po puikaus M. Vasiliausko perdavimo įmušiau savo debiutini įvartį.  Rungtynių pabaiga buvo labai įtempta, bet kantriai ir disciplinuotai gynėmės ir laimėjome", - rungtynių įspūdžiais pasidalino D. Šešplaukis.

Žaidėjas patikino, kad po antros pergalės turnyre lietuviai trykšta optimizmu ir pasistengs įveikti formą įgijusius suomius, kurie šiandien 2:0 (2:0) pranoko estus. Ketvirtadienį 14 valandą Veru stadione vyks lemiama dvikova.

Latvija U-19 - Lietuva U-19 0:1 (0:1)