Skirtumas mažėja: "Real" prarado dar du taškus (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį vėlai vakare sužaistose Ispanijos "Liga BBVA" pirmenybių XXIX turo rungtynėse neteisingi arbitro sprendimai sukėlė tikrą pykčio protrūkį lygiosiomis 1-1 pasibaigusioje dvikovoje tarp "Villarreal" ir Madrido "Real" ekipos.

"El Madrigal" stadione Jose Mourinho auklėtiniai įsiveržė į priekį 62 minutę, kuomet po puikaus Mesuto Ozilo perdavimo kamuolį į vartų tinklą nukreipė vienas prieš vartininką iššokęs Portugalijos nacionalinės rinktinės kapitonas Cristiano Ronaldo.

Tuomet klaidų neišvengęs teisėjas Paradas Romero skyrė baudos smūgį į svečių vartus, nors Hamitas Altintopas veikiausiai žaidė į kamuolį. Tuo pasinaudojęs Marcosas Senna tiksliu smūgiu nuginklavo Ikerą Casillasą ir rezultatas tapo lygus.

Arbitro veiksmus sarkastiškais plojimais palydėjęs Mourinho buvo pašalintas iš aikštės. Verta paminėti, kad už panašius gestus dar ankščiau mačą iš tribūnų buvo išsiųstas stebėti "Real" trenerio asistentas Rui Faria.

Vos po kelių akimirkų antrą geltoną kortelę prieš save išvydo ir aikštę buvo priverstas palikti Sergio Ramosas. Komandos draugo pašalinimu nepatenkintas Ozilas kažką leptelėjo teisėjui ir iš karto gavo griežčiausią nuobaudą - raudoną kortelę.

Net būdami devyniese 'morengai' stengėsi išplėšti pergalę, tačiau laiko nepakako, o po rungtynių geltona kortele buvo apdovanotas ir Gonzalo Higuainas.

Pasak pranešimų, po mačo tunelyje Pepe įžeidė arbitrą ir šis tai pažymėjo mačo raporte, o Mourinho nepasirodė spaudos konferencijoje.

Primename, jog panašiomis aplinkybėmis "Real" prarado taškus sekmadienį prieš "Malaga" vienuolikę - Santi Cazorla jau per pridėtą laiką baudos smūgiu išplėšė saviškiams lygiąsias. Tose rungtynėse į Andalūzijos klubo vartus nebuvo skirti du akivaizdūs 11 metrų baudiniai.

Po šio turo skirtumas tarp turnyrinėje lentelėje pirmaujančios sostinės komandos ir "Barcelona" futbolininkų sumažėjo iki 6 taškų.

Madrido "Atletico" 2 - 1 Bilbao "Athletic"
49' [1 - 0] R. Falcao
71' [2 - 0] R. Falcao
90' [2 - 1] J. Martinez

San Sebastiano "Sociedad" 1 - 3 Valensijos "Levante"
5' [1 - 0] C. Vela
11' [1 - 1] J.J. Barkero (iš 11 m. baudinio)
44' [1 - 2] A. Kone
90' [1 - 3] X. Torres

57' iš aikštės pašalintas G. Elustondo ("Sociedad")

Chichono "Sporting" 2 - 3 "Mallorca"
30' [0 - 1] J.C. Nunes
38' [1 - 1] A. Colunga
47' [1 - 2] P.O. Artime (į savus vartus)
66' [2 - 2] A. Botia
77' [2 - 3] Alvaro

"Valencia" 1 - 2 "Zaragoza"
9' [1 - 0] P. Hernandez
30' [1 - 1] A. Apono (iš 11 m. baudinio)
76' [1 - 2] A. Apono

20' iš aikštės pašalintas P.S. Alvarez ("Zaragoza")
87' iš aikštės pašalintas F. Zuculini ("Zaragoza")

"Villarreal" 1 - 1 Madrido "Real
62' [0 - 1] C. Ronaldo
83' [1 - 1] M. Senna

85' iš aikštės pašalintas S. Ramos ("Real")
86' iš aikštės pašalintas M. Ozil ("Real")