Šnipinėjimo skandalas "Man Utd" klube © Eurofootball.lt
„%c00040“ pradėjo tyrimą po to, kai spaudoje pasirodė pranešimai apie paslėptą blakę rungtynių su „Chelsea“ metu, kuriose triumfavo raudonieji velniai. „The Sun“ įsigijo garso kasetę, kuri buvo įrašyta „Old Trafford“ stadione ir perdavė ją klubui. „Manchester United“ pranešime spaudai sakoma: „Mes pradėjome nuodugnų vidinį tyrimą, tačiau prireikus įtrauksime į tai ir policiją“.

Kasetėje įrašyti raudonųjų velnių komandos pokalbiai prieš išbėgant į aikštę, pertraukos metu ir pergalės šventimas persirengimo kambaryje. Prieš minėtas varžybas „Manchester United“ vyriausiajam treneriui teko atlaikyti nuožmią kritiką po „Premier“ lygoje pralaimėto mačo „Middlesbrough“ vienuolikei rezultatu 4-1 ir fiasko prieš Lille 1-0 Čempionų lygoje.

Garso įraše aiškiai girdima, kaip seras Aleksas Fergusonas stengiasi įkvėpti savo žaidėjus kovai, duoda taktinius patarimus pertraukos metu, kuomet jo auklėtiniai pirmavo rezultatu 1-0. Be to, kasetėje girdima, kaip „Manchester United“ žaidėjai sveikina vienas kitą, po laimėjimo užbaigusio „Chelsea“ 40 nepralaimėtų rungtynių seriją. Garso įraše galima išgirsti žaidėjų reakciją į Alekso Fergusono ir Jose Mourinho interviu po mačo.