Staigmena LFF taurėje: Pirmos lygos klubas ketvirtfinalyje susitvarkė su „Banga“ © Transinvenst FK nuotr.

LFF taurėje – staigmena.

Ketvirtfinalio etape antrojo pagal pajėgumą diviziono (Pirmos lygos) klubas „TransINVEST“ 2:1 po pratęsimo palaužė Gargždų „Bangos“ futbolininkus.

Vilniaus komanda, kuri šiuo metu lyderiauja Pirmoje lygoje, triumfavo po Lino Zingerto įvarčio 120-ąją minutę.

Tuo metu kitoje poroje Kauno „Žalgiris“ išvykoje rezultatu 5:0 (1:0) įveikė BFA komandą iš Vilniaus.

Iniciatyvą nuo pat susitikimo pradžios turėję kauniečiai pirmame kėlinyje į priekį išsiveržė 26-ąją susitikimo minutę, kai po kampinio kamuolį į vartus pasiuntė Karolis Uzėla – 1:0.

Pirmoje rungtynių pusėje nemažai progų liko neišnaudotos, o po pertraukos visas veiksmas prasidėjo nuo 65-osios minutės.

Tuo metu puikiai baudos smūgį išpildė ir pranašumą padidino vos aikštėje pasirodęs Gratas Sirgėdas, o po poros minučių puikų reidą surengė ir savo įvartį taip pat pelnė Abdulgafaras Opeyemi.

Pranašumą turėję kauniečiai toliau atakavo ir kūrė vieną pavojingą epizodą po kito, o galiausiai  komandai pavyko pelnyti dar du įvarčius.

Iš pradžių pirmu tiksliu smūgiu „Kauno Žalgirio“ klube pasižymėjo jaunasis puolėjas Armandas Kučys, o tašką rungtynėse padėjo gerokai labiau patyręs Nerijus Valskis – 5:0.