„Sūduva“ rungtynių pabaigoje iškovojo pergalę prieš „Džiugą“ © fksuduva.lt nuotr.

„TOPsport A lygos“ 31-ajame ture emocinga dvikova įvyko Marijampolėje – ten vietos „Sūduva“ nutraukė trylikos nelaimėtų mačų seriją. Šiemet ankstesnius tris tarpusavio mačus laimėjęs Telšių „Džiugas“ buvo įveiktas 2:1 (0:0).

Esminiai rungtynių akcentai įvyko antrame kėlinyje. Svečius į priekį 54-ąją minutę išvedė gražiu baudos smūgiu pasižymėjęs Dejanas Trajkovskis.

Klampioje aikštėje „Sūduvai“ padėjo standartinės situacijos – viena jų virto išlyginamuoju įvarčiu 86-ąją minutę. Po pakelto kampinio Klavas Kramenas galva pamušė kamuolį Rokui Filipavičiui ir šis jį pasiuntė į vartus.

Maža to, po 4 minučių, išmetus kamuolį iš užribio, nepriekaištingą tolimą smūgį atliko Tautvydas Burdzilauskas. Per likusį laiką „Sūduva“ galėjo dar labiau įtvirtinti persvarą, bet Nikolajus Solodovnikovas iš geros padėties nepataikė į vartus.

Marijampoliečiai su 29 taškais lieka aštunti, bet priartėjo prie kelių varžovų, „Džiugas“ turi 3 taškais daugiau bei žengia laipteliu aukščiau.