„Topo centras Euronics“ moterų I lygoje – 10-oji lyderių pergalė © lff.lt

Pasiekus „Topo centras Euronics“ moterų I lygos dešimtą turą neįveikiama vis dar liko „Žalgirio“-MRU dublerinė komanda.

Sostinės derbyje MFA „Žalgiris“ B-MRU įrodė savo pranašumą 7:0 prieš MFA „Bites“. Hetriku prie pirmenybių lyderių pergalės prisidėjo Austėja Petkevičiūtė, dubliu – Justina Blaževičiūtė, o po kartą įmušė Barbara Antonovič ir Patricja Penkauskaitė.

Į trečią poziciją pakilo FK „Žalgiris“, nustelbęs lygos autsaiderę „Šešupę“ dviženkle persvara – 30:0. Trys įvarčius viešnios įsimušė į savus vartus, o „Žalgirio“ gretose įvarčiu autorėmis tapo net 14 žaidėjų. Pažymėtina, kad Marta Lipnickaitė, Aneta Chvoinicka, Kamilė Medvedeva pelnė po 4 įvarčius, Austėja Pocevičiūtė – hetriką, Daugailė Gudelytė ir Paula Saulėnaitė – dublį.

FA „Šiauliai“-ŠSG pagal taškus susilygino su „Žalgirio“ atstovėmis, po to, kai 3:0 namie nugalėjo „Vilkiją“. Šiauliečių įvarčius įmušė Jotvilė Šapaitė, Jorūnė Lipkinaitė ir Samanta Karasiovaitė.

Vienintelė ekipa, šįsyk pasiekusi pergalę išvykoje, buvo FC „Hegelmann“ B. Kėdainiuose vykusioje akistatoje per pirmą kėlinį komandos apsikėitė po įvartį – pasižymėjo Beatričė Globytė ir Ieva Žakelytė. Antrame kėlinyje Kauno rajono atstovės įtvirtino pergalę 3:1 B. Globytės ir Erikos Busevičiūtės įvarčiais.

Telšių stadione FC „Džiugas“ iškovojo pergalę 1:0 prieš „Utenos Utenį“, tačiau ją suteikė varžovės įvartis į savus vartus 90 minutę.

FK „Saned“ B komanda pakilo iš paskutinės pirmenybių vietos, kai 7:0 įtikinamai nugalėjo septintą vietą užimantį „Babrungą“. Joniškiečių gretose dubliais pasižymėjo Ugnė Grincevičiūtė ir Kornelija Domkutė, o po vieną įvartį pelnė Erneta Rinkevičiūtė, Natacha Diona Bibi ir Akvilė Radžiūtė.