„TopSport A lygos“ autsaiderių mūšis baigėsi taikiai © ZUMAPRESS.com nuotr.

29-asis „TopSport A lygos“ turas baigėsi „Aukštaitijos“ stadione. Vietos „Panevėžys“ po atkaklios kovos su Marijampolės „Sūduva“ išsiskyrė taikiai rezultatu 0:0.

Pirmoji pavojingesnė ataka prie marijampoliečių vartų įvyko jau 9-ąją minutę. Baudos aikštelėje iš Jeffrey Sarpongo perdavimo sulaukę 20-metis Domantas Vaičekauskas smūgiavo į Giedriaus Zenkevičiaus ginamus vartus, tačiau vartininkas kamuolį sugavo. Po dar kelių minučių laimę pabandė gynėjas Linas Klimavičius, bet kamuolys skriejo greta vartų.

Kėlinio viduryje dar kartelį pasižymėti bandė panevėžiečiai, bet ir šįkart Roberto Mazano smūgis galva skriejo pro šalį.

34-ąją minutę progą susikūrė ir sūduviečiai – Dariušas Stankevičius susikūrė galimybę smūgiui ir pykštelėjo į Vytauto Černiausko ginamus vartus, kuris komandą nuo rimtesnių nemalonumų išgelbėjo.

Antroji susitikimo dalis startavo pavojinga aikštės šeimininkų standartine situacija – J. Sarpongas perdavimu surado R. Mazaną, kuris pataikė tiesiai į vartininką G. Zenkevičių. Po kelių akimirkų Artemas Fedorovas atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelę, o R. Mazanas šį kartą vos nenukreipė kamuolio jau į savų vartų tinklą.

73-iąją rungtynių minutę stipriu smūgiu varžovų vartininką nuginkluoti pabandė A. Federovas, tačiau panevėžiečius išgelbėjo sėkmingas V. Černiausko žaidimas.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Sūduvos“ ekipai pergalę išplėšti galėjo Nokolajus Solodovnikovas, bet išniręs prieš V. Černiauską kamuolio į vartų tinklą nepasiuntė.

Dar taškeliu taupyklę papildę marijampoliečiai su 26 taškais pasivijo aštuntoje vietoje esančią „TransInvest“, o panevėžiečiai su 25 taškais – dešimti.