Tunisas palaužė Pietų Afrikos Respubliką © Eurofootball.lt
Ganoje vykstančiame Afrikos Nacijų Taurėje paskutinėse šios dienos D grupės rungtynėse 2004 metų čempionas Tunisas įtikinamai rezultatu 3-1 nugalėjo Pietų Afrikos Respublikos futbolininkus.

Tunisas 3 – 1 Pietų Afrikos Respublika
8‘ [1 – 0] Francileudo Dos Santos
31‘ [2 – 0] Chaouki Ben Saada
34‘ [3 – 0] Francileudo Dos Santos
87‘ [3 – 1] Katlego Mphela

Neprabėgus nei dešimčiai minučių Tuniso rinktinė sugebėjo išsiveržti į priekį. Po Chaouki Ben Saada perdavimo būdamas laivas „Toulouse“ ekipos puolėjas Francileudo Dos Santosas iš arti nuginklavo vartininką Moeneedą Josephsą.

Situaciją aikštėje kontroliavo 2004 metų Afrikos Nacijų Taurės nugalėtojai, ir F.Dos Santosui prasiveržus į baudos aikštelę kamuolys atsimušė į virpstą, tačiau atšoko C.Ben Saadai ir šis antrą kartą pasiuntė jį į tinklą.

34-ąją minutę Tunisas jau pirmavo rezultatu 3-0. Vis tas pats F.Dos Santosas pasinaudojo Nasiefo Morriso klaida, ir perėmęs kamuolį apsivarė PAR rinktinės vartų sargą ir ramiai nukreipė kamuolį į vartus.

Netrukus N.Morrisas galėjo ištaisyti savo klaidą, bet po Teko Modise`o atlikto baudos smūgio galva nukreipė kamuolį į skersinį. Po pertraukos desperatiški PAR ekipos žaidėjų Sibusiso Zuma ir T.Modise`o smūgiai iš toli jokių vaisių nedavė.

Progą pasižymėti „hat-tricku“ iš savo rankų išleido F.Dos Santosas, kuris po Yassine Chikaoui perdavimo iš patogios padėties smūgiavo pro šalį. Kitoje aikštės pusėje „Everton“ saugo Steveno Pienaaro smūgis iš už baudos aikštelės prieigų tikslo nepasiekė.

Bet po kelių minučių po jo pakelto kampinio Erlio van Heerdenas galva kamuolį pasiuntė kiek virš vartų. Pačioje mačo pabaigoje S.Pienaaras apsivarė tris varžovų futbolininkus, atidavė perdavimą po keitimo pasirodžiusiam Katlego Mphelai, kuriam iš poros metrų beliko tik pasiųsti kamuolį į tinklą.