U15 rinktinė sutriuškino Maltos bendraamžius © lff.lt

LFF Kauno treniruočių centro stadione šiandien įvyko antrosios kontrolinės rungtynės tarp Lietuvos ir Maltos vaikinų iki 15 metų rinktinių.

Pirmasis rinktinių susitikimas pasibaigė lietuvių pergale 3:1. Šį kartą komandos sužaidė rungtynes, kurių trukmė – 2 kėliniai po 40 minučių.

Šios dienos rungtynėse lietuvių žaidimas buvo labiau konstruktyvus ir rezultatyvus. Jau 7 minutę Erikas Rasikevičius išvedė į priekį mūsiškius, o po devynių minučių persvarą padidino Mangirdas Venckus, atlikęs vėliau dar daugiau grėsmingų smūgių.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje įvartį į maltiečių vartus įmušė Arijus Ahmadian. Tomo Ražanausko treniruojama rinktinė nudžiugino sirgalius dar dviem įvarčiais, kurių autoriai – Carmine Lukas Mennea ir Vėjas Pocius.

Rungtynių statistika: Lietuva U15 – Malta U15 5:0 (2:0)

LFF Kauno treniruočių centras, teisėjas – Dovydas Švėgžda

Įvarčiai: 7 min. Erikas Rasikevičius, 16 min. Mangirdas Venckus, 42 min. Arijus Ahmadian, 57 min. Carmine Lukas Mennea, 61 min. Vėjas Pocius (Lietuva)

Įspėtas: 53 min. Lukas Skurvydas (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U15 rinktinės sudėtis: Rapolas Garšva (68 min. Nedas Blačkevičius), Tomas Jonyla (20 min. Arnas Naulickas), Lukas Skurvydas, Kristijonas Adomaitis (41 min. Lukas Petrūnas), Vėjas Pocius (63 min. Dominykas Zubavičius), Mantas Česnokovas, Arijus Ahmadian (68 min. Kevin Bilotas), Arnas Jucius (63 min. Augustas Valuckas), Airidas Mindaugas Voveris (41 min. Gustas Gruodis), Mandirgdas Venckus (63 min. Simonas Vinčiūnas), Erikas Rasikevičius (41 min. Carmine Lukas Mennea).

Atsargoje: Henrikas Adomavičius, Gleb Brotzmann, Markas Taučas, Arnas Jucius.