U19 rinktinė antrąsias kontrolines rungtynes užbaigė lygiosiomis © lff.lt

Lietuvos vaikinų iki 19 metų rinktinė antrą kartą Druskininkuose susitiko su Armėnijos bendraamžiais.

Pirmoji komandų akistata šeštadienį pasibaigė svečių pergale 2:1. Šiandien komandos pademonstravo taip pat atkaklią kovą iki paskutinės minutės ir atakų gausą.

Armėnai įsiveržė į priekį 34 minutę po Davito Giasiano įvarčio. Išlyginamąjį Lietuvos rinktinės įvartį 55 minutę pelnė Ugnius Vaitiekaitis, preciziškai atlikęs baudos smūgį. Susitikimas pasibaigė lygiosiomis 1:1.

Primename, kad ši stovykla ir kontrolinės rungtynės yra pasiruošimo UEFA Europos čempionato atrankos turnyrui dalis. Lapkričio 13–19 dienomis lietuviai varžysis su Anglijos, Belgijos ir Bulgarijos bendraamžių rinktinėmis. Atrankos pirmojo etapo 3-iosios grupės turnyras vyks Bulgarijoje.

Kontrolinių vaikinų U19 rinktinių rungtynių statistika

Lietuva – Armėnija 1:1 (0:1)

LSC sporto komplekso „Druskininkai“ stadionas, teisėjas – Artiom Spelman;

Įvarčiai: 55 min. Ugnius Vaitiekaitis (Lietuva); 34 min. Davit Giasian (Armėnija);

Įspėti: 78 min. Alioša Chačatrian, 83 min. Hamlet Aleksanian (Armėnija);

Lietuvos rinktinės sudėtis: Arnas Voitinovičius, Matas Latvys (75 min. Brooklyn Leipus), Nojus Vytis Audinis, Motiejus Šapola (46 min. Armandas Raudonis), Dovydas Sasnauskas, Adrian Lickūnas (46 min. Ugnius Vaitiekaitis), Nikita Pavlovskij, Lukas Jonaitis (85 min. Jokūbas Jančauskas), Ugnius Avizovas (46 min. Skirmantas Paukštys), Ernestas Januš Zdanovič (65 min. Christian Sardo), Orlandas Jakas (46 min. Augustas Tamaševičius, Matas Klimas). Atsargoje: Joris Aliukonis, Ignas Sakalas, Edgaras Bierontas, Rokas Katkauskas.