V. Černiauskas: „Rinktinių pertrauką išnaudojome perkrauti baterijas“ © ZUMAPRESS.com nuotr.

„Panevėžio“ futbolo klubas po dviejų savaičių pertraukos vėl pasiners į „TOPsport A lygos“ batalijų sūkurį. Artimiausia varžovė 30-ajame ture – šiemet labai nepalanki ir panevėžiečius namuose priimsianti Gargždų „Banga“.

2024 metų sezone gargždiškiai iškovojo visas tris pergales. Panevėžyje abu sykius nugalėjo 1:0, o savo sirgalių akivaizdoje džiaugėsi laimėjimu rezultatu 2:0. Po 29 mačų 4-oje pozicijoje žengianti „Banga“ yra surinkusi 37 taškus – 9 pergalės, 10 lygiųjų bei 10 pralaimėjimų.

Panevėžiečiai savo kraityje turi 25 taškus bei rikiuojasi dešimti, tačiau turi tris susitikimus atsargoje. Praėjusiame Lietuvos čempionato mače „Banga“ svečiuose dramatiškai 1:2 pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui“, o „Panevėžys“ pasidalino po tašką su Marijampolės „Sūduva“ – 0:0.

Artimiausią akistatą dėl diskvalifikacijų praleis du Gargždų klubo žaidėjai – Antonio Lara bei Dovydas Norvilas. Prieš tolimą išvyką fk-panevezys.lt svetainė pabendravo su vartininku Vytautu Černiausku.

„Rinktinių pertrauką išnaudojome perkrauti baterijas po intensyvaus rungtynių maratono. Visiems žaidėjams reikėjo poilsio. Susirinkome visi fiziškai pailsėję, švaresnėmis galvomis ir geresnėmis nuotaikomis.

„Banga“ šį sezoną tikrai palieka labai gerą įspūdį, nė vienam varžovui neleidžia lengvai žaisti. Kad pasiektumėme teigiamą rezultatą, sekmadienį reikia būti labai agresyviems žaidžiant be kamuolio nuo pirmų minučių, laimėti kuo daugiau dvikovų ir žaisti ramiai kuomet kontroliuojame kamuolį“, – teigė panevėžietis.

Ketvirtasis šių metų susitikimas tarp „Bangos“ bei „Panevėžio“ įvyks rugsėjo 15 dieną, sekmadienį. Dvikovos pradžia Gargždų miesto stadione – 15.30 val., ją bus galima stebėti LRT Plius kanalu.