Vaikinų U17 rinktinė pirmoje akistatoje pranoko maltiečius © lff.lt

LFF Kauno treniruočių centro stadione šiandien susitiko Lietuvos ir Maltos vaikinų iki 17 metų rinktinės. Pirmose kontrolinėse rungtynėse pergalę pasiekė lietuviai rezultatu 3:1.

Andriaus Veličkos treniruojama Lietuvos komanda nudžiugino žiūrovus įvarčiais jau pirmo kėlinio pradžioje. Simas Grabauskas pasižymėjo 9-tą, o Justas Rakauskas – 13-ąją minutę.

Dar labiau persvarą lietuviai padidino 50 minutę, kai savo antrą įvartį įmušė Simas Grabauskas.

Maltos ekipai pavyko sušvelninti skirtumą 63 minutę – įvartį pelnė varžovų kapitonas Jackas Camilleris. Nuo 72 minutės aikštės šeimininkai žaidė be pašalinto Jugo Turčinsko, tačiau ši aplinkybė neturėjo įtakos rezultatui.

Atsakomoji rinktinių dvikova įvyks tame pačiame stadione pirmadienį, nuo 16 valandos. Įėjimas žiūrovams – nemokamas.

Rungtynių statistika: Lietuva U17 – Malta U17 3:1 (2:0)
LFF Kauno treniruočių centras, teisėjas – Saulius Karka;
Įvarčiai: 9 ir 50 min. Simas Grabauskas, 13 min. Justas Rakauskas (Lietuva); 63 min. Jack Camilleri (Malta);
Įspėti: 30 min. Oskar Pukelis, 43 min. Jugas Turčinskas, 90+6 min. Dovas Grudzinskas (Lietuva); 14 min. Jaylen Zarb, 18 min. Scott Camilleri (Malta);
Pašalintas: 72 min. Jugas Turčinskas (Lietuva);
Lietuvos rinktinės sudėtis: Kristupas Čepulis, Paulius Stankus (68 min. Kristupas Algirdas Padegimas), Jugas Turčinskas, Dovas Grudzinskas, Klemensas Gustas (62 min. Benediktas Žilo), Justas Rakauskas, Grant Ochuko Emerhi (68 min. Vėjas Pocius), Oskar Pukelis, Nojus Stelmokas (46 min. Rafal Chverenec), Simas Grabauskas, Lukas Carmine Mennea (62 min. Karolis Kuodis). Atsargoje: Morkus Ūkelis, Dovydas Balsys, Julius Plančiūnas, Rodion Piazenko.