Vaikinų U19 rinktinė sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes prieš armėnus © lff.lt

Lietuvos vaikinų iki 19 metų rinktinė šiandien Druskininkuose susitiko su bendraamžiais iš Armėnijos. Nepaisant lietuvių demonstruotos žaidybinės iniciatyvos ir įvarčio pirmame kėlinyje, varžovams pavyko persverti rezultatą savo naudai ir laimėti 2:1.

Reinholdo Breu treniruojama komanda pelnė įvartį 9 minutę, pasinaudojus standartine situacija. Po baudos smūgio kamuolį galva į armėnų vartus nukreipė Dovydas Sasnauskas.

Rungtynių metu žaidimo iniciatyvą turėjo lietuviai ir surengė keletą grėsmingų momentų puolime, tačiau tai neatsispindėjo rezultato švieslentėje.

Finas Geragusianas išlygino rezultatą 64 minutę, o 80 minutę armėnai pasinaudojo šansu pelnyti dar vieną įvartį. Vartininko Jorio Aliukonio klaida lėmė baudinį ir pašalinimą. Vietoje J. Aliukonio į vartus stojęs Arnas Voitinovičius neatspėjo į kurią pusę F. Geragusianas nusprendė pasiųsti kamuolį.

Lietuvos rinktinė per teisėjo pridėtą laiką taip pat pelnė teisę smūgiuoti baudinį, tačiau Ernesto Janušo Zdanovičiaus bandymas paskutinę susitikimo minutę buvo atremtas varžovų vartininko.

Atsakomoji dvikova įvyks pirmadienį nuo 12 valandos LSC sporto komplekso „Druskininkai“ stadione.

Rungtynių statistika: Lietuva U19 – Armėnija U19 1:2 (0:1)

LSC sporto komplekso „Druskininkai“ stadionas, teisėjas – Egidijus Amšiejus;

Įvarčiai: 9 min. Dovydas Sasnauskas (Lietuva); 64 min., 82 min. iš baudinio Finn Geragusian (Armėnija);

Įspėti: 75 min. Ernestas Januš Zdanovič, 90+5 min. Adrian Lickūnas (Lietuva); 28 min. Finn Geragusian, 90 min. Samvel Manukian, 90+7 min. Haik Gazarian (Armėnija);

Pašalinti*: 80 min. Joris Aliukonis (Lietuva); 90+5 min. Artur Michaelian (Armėnija);

Lietuvos rinktinės sudėtis: Joris Aliukonis (81 min. Arnas Voitinovičius), Matas Latvys (46 min. Christian Sardo), Nojus Vytis Audinis (75 min. Matas Klimas), Motiejus Šapola, Dovydas Sasnauskas, Adrian Lickūnas, Nikita Pavlovskij (75 min. Armandas Raudonis), Lukas Jonaitis (59 min. Ernestas Januš Zdanovič), Ugnius Vaitiekaitis (59 min. Rokas Katkauskas), Brooklyn Leipus (59 min. Skirmantas Paukštys), Orlandas Jakas (75 min. Augustas Tamaševičius).

Arsargoje: Ignas Sakalas, Ugnius Avizovas, Edgaras Bierontas, Jokūbas Jančauskas.

*Pastaba: rinktinių išankstiniu sutarimu, pašalintas žaidėjas galėjo būti pakeistas kitu žaidėju.