Vėl be B. Fernandeso likusi „Man Utd“ ekipa išsigelbėjo nuo pralaimėjimo Europos lygoje © AFP nuotr.

„Manchester United“ išsigelbėjo nuo pralaimėjimo UEFA Europos lygoje.

„Raudonieji velniai“ ketvirtadienį išvykoje rezultatu 3:3 sužaidė su „Porto“ ekipa.

Mačo pradžia svečiams susiklostė tiesiog idealiai. Jau 7-ąją minutę savo komandą į priekį išvedė Marcusas Rashfordas, o 20-ąją pranašumą padvigubino Rasmusas Hojlundas.

„Porto“ rezultatą išlygino dar pirmajame kėlinyje po Pepe ir Samu Omorodiono tikslių smūgių.

Tas pats S. Omorodionas antrojo kėlinio pradžioje išvedė į priekį jau „Porto“.

Antrą mačą iš eilės „United“ baigė be savo kapitono Bruno Fernandeso, kuris 81-ąją minutę už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės.

Nepaisant žaidimo mažumoje, „Man Utd“ sugebėjo išplėšti tašką, kai 91-ąją minutę savo komandą išgelbėjo Harry Maguire'as.

„Athletic“ 2:0 „AZ Alkmaar“

„Besiktas“ 1:3 „Eintracht“

„Elfsborg“ 1:0 „Roma“

PAOK 0:1 FCSB

„Plzen“ 0:0 „Ludogorets“

„Rangers“ 1:4 „Lyon“

„Royale Union“ 0:0 „Bodo Glimt“

„Twente“ 1:1 „Fenerbahce“