Vienintelėse sekmadienio rungtynėse "Lille" pergalė © Eurofootball.lt
Sekmadienį turėjo būti žaidžiami du Prancūzijos futbolo pirmenybių "Ligue 1" 24-ojo turo susitikimai, tačiau mačas Lijone tarp "Lyon" ir "Monaco" vienuolikių, kaip ir trys mačai turėję vykti šeštadienį dėl prastų oro salygų buvo atidėtas.

Vienintelėse sekamdienio rungtynėse pergalę iškovojo "Lille" klubas, namuose 3-1 įveikęs "Metz" vienuolikę. "Lille" į priekį išsiveržė jau 4-ąją minutę po Kadero Keita įvarčio. 53-ąją minutę "Metz" žaidėjas Stephanas Morisot pasiuntė kamuolį į savus vartus ir padvigubino varžovų persvarą.

Rezultatas tapo triuškinamu 66-ąją minutę, kai trečiąjį "Lille" įvartį pelnė Efstathios Tavlaridis. Vistik "Metz" šiose rungtynėse pavyko pelnyti paguodos įvartį - paskutinę mačo minutę tai padarė Stephanas Borbiconi.

Po šios pergalės "Lille" su 40 taškų liko 4-oje turnyrinės lentelės vietoje, o "Metz" per 24 mačus iškovojęs vos 2 pergales ir toliau išlieka absoliučiu čempionato autsaideriu.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

"%c00094" 3 - 1 "%c00096"
4` [1 - 0] Kader Keita
53` [2 - 0] Stephane Morisot (į savo vartus)
66` [3 - 0] Efstathios Tavlaridis
90` [3 - 1] Stephane Borbiconi