Viltis – gyva: antrajame kėlinyje herojiškai sugrįžę ukrainiečiai palaužė slovakus © AFP nuotr.

Ukraina džiūgauja – antrajame ture pavyko įveikti Slovakiją bei išsaugoti šansus žengti toliau Europos futbolo čempionate. Mačas pasibaigė 2:1 geltonųjų naudai.

Ukrainiečiai rungtynių pradžioje vėl buvo kiek atšalę, o slovakai pradėjo puikiai. 17-ąją minutę Ivanas Schranzas vedė Calzona auklėtinius į priekį.

Ukraina turėjo kelias pavojingas progas antroje pirmojo kėlinio pusėje. Visgi slovakai persvarą išlaikė.

Gražią ataką po pertraukos surengusi Ukraina rezultatą išlygino. Atakos smaigalyje atsidūręs Mykola Shaparenko nuginklavo Martiną Dubravką.

80-ąją minutę Serhiy Rebrovo kariauna išplėšė pergalę. Po Shaparenkos tolimo perdavimo meistriškai kamuolį susistabdęs Romanas Yaremchukas pasiuntė kamuolį už vartų linijos.

Su šia pergale Ukraina išsaugojo visus šansus žengti į kitą Europos čempionato etapą. Tiesa, rungtynėse su Belgija, greičiausiai, reikės bent lygiųjų.

Slovakija savo sąskaitoje vis dar turi 3 taškus. Kitos dvi F grupės komandos Rumunija ir Belgija savo mačą žais rytoj – 22 val.