Vokietijos U-21 rinktinę rezultatu 5-0 sutriuškinę portugalai EČ finale susitiks su Švedija (VIDEO)

Europos jaunimo (U-21) futbolo čempionato pusfinalyje Portugalijos rinktinė pasiekė įspūdingą pergalę – net 5:0 sutriuškino Vokietiją.

Portugalai dar pirmajame kėlinyje sukalė tris įvarčius. Čempionato atradimu jau dabar vadinamas Bernardo Silva įmušė 25-ąją, Ricardo Pereira – 33-ąją, Ivanas Cavaleiro – 45+1 min.

Tik prasidėjus antrai mačo daliai vos po 48 sekundžių ketvirtą kartą vokiečių vartininką nuginklavo Joao Mario, o 71 min. triuškinimą baigė Ricardo Horta taiklus smūgis.

75-ąją minutę vokietis Leonardo Bittencourtas buvo išvytas iš aikštės už antrą geltoną kortelę.

Čempionato finale Portugalija žais su bendraamžiais iš Švedijos, kurie į finalą pateko taip pat nesunkiai rezultatu 1-4 įveikdami danus.

Portugalų šou:

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/7uEdT6Sr21Q" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>