Xavi: "Mums gėda" © Eurofootball.lt
„%c00006“ saugas Xavi (%p00208) pripažino, jog komandai gėda po pralaimėjimo „Real Betis“ ekipai.

Bojano Krkičiaus ir Samuelio Eto įvarčių dėka po pirmojo kėlinio katalonų klubas pirmavo 2-0, tačiau antrajame kėlinyje Sevilijos ekipa sutrypė vienus Ispanijos čempionato lyderių ir išplėšė pergalę, priversdami Franko Rijkaardo auklėtinius gėdingai palikti aikštę.

„Jaučiame gėdą ir negalime paaiškinto to, kas įvyko“,- „Marca“ duotame interviu kalbėjo Xavi.

„Komanda smuktelėjo žemyn, kadangi neišnaudojame savo progų. Dar kartą leidome viskam išslysti iš po kojų, nors mūsų sportinė forma gera“,- teigė futbolininkas.

„Leidome varžovams atsigauti, nors atidavėme visą save, todėl esame labai nusivylę ir prislėgti“,- tikino Xavi, pridūręs, jog dar liko laiko padėčiai ištaisyti.

„Pirmajame kėlinyje žaidėme puikia bei kontroliavome žaidimą, tačiau po didžiosios pertraukos atrodė lyg aikštėje žaistų ne „Barcelona““,- tęsė žaidėjas.

„Barca“ ne tik atsilieka nuo lyderio bei čempiono titulą ginančio Madrido „Real“ klubo septyniais taškais, bet ir smuktelėjo į trečiąją poziciją turnyrinėje lentelėje, kurią užleido „Villarreal“ komandai.