„Žalgiris“ paskutinėmis akimirkomis išplėšė pergalę prieš „Bangą“ © fkzalgiris.lt nuotr.

Į rinktinių pertrauką „Žalgiris“ išeis įgijęs penkių taškų persvarą prieš persekiotojus. Vilniečiai name po sunkios kovos 2:1 palaužė Gargždų „Bangą“ ir pasinaudojo oponentų suklupimu.

Pirmą įvartį smūgiu iš arti pirmajame kėlinyje įmušė Liviu Antalis. Po pertraukos „Bangai“ rezultatą išlygino buvęs žalgirietis Vilius Piliukaitis, tačiau žalgiriečiai kovėsi iki galo ir dvikovos pabaigoje pergalingą įvartį įmušė Giedrius Matulevičius.

„Žalgirio“ starto sudėtyje įvyko vienas pasikeitimas – nuo pradžių žaidė Adama Fofana. Dėl diskvalifikacijos dvikovą praleido Myroslavas Mazuras.

4 min. po O. Verbicko smūgio iš toli kamuolys pralėkė šalia virpsto.

12 min. kamuolys baudos aikštelėje atšoko G. Matulevičiui, tačiau jo muštas kamuolys skriejo virš skersinio.

25 min. Po I. Venckaus smūgio iš kairio krašto kamuolį į užribį nukreipė A. Tordai.

32 min. vieną L. Antalio pavojingą smūgį baudos aikštelėje atrėmė vartininkas, kitą gynėjas.

35 min. po perdavimo iš gilumos šansą turėjo V. Paulauskas, laimei jo smūgis vienu lietimu buvo netikslus.

59 min. užsitęsusioje atakoje po O. Verbicko perdavimo iš arti kamuolį į vartus nukreipė L. Antalis.

79 min. svečiai rezultatą išlygino. Po V. Magdušausko perdavimo iš dešinio krašto galva iš arti tiksliai smūgiavo V. Piliukaitis.

Likus žaisti kelias minutes antrą geltoną kortelę užsidirbo „Bangos“ gynėjas A. Lara ir paskutinėmis minutėmis „Žalgiris“ tuo pasinaudojo. Pridėtinio laiko pabaigoje po kampinio atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė G. Matulevičius.