"Barcelona" sutriuškino "Alaves", "Sevilla" susitvarkė su "Mallorca"

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 18-ojo turo rungtynės.

Į pergalių kelią grįžo "Barcelona", kuri savo stadione be didesnių problemų nugalėjo svečius iš Vitorijos – "Alaves" futbolininkus.

14-ąją minutę Antoine'as Griezmannas išvedė katalonus į priekį, o pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje pranašumą galingu šūviu padidino Arturo Vidalis.

56-ąją minutę svečiams pavyko trumpam grąžinti intrigą, tačiau už 13 minučių žodį tarė geriausias planetos futbolininkas – Lionelis Messi maždaug iš 23 metrų nuginklavo varžovų vartininką. Argentiniečiui tai buvo 50-as įvartis 2019-aisiais metais, be to, ir paskutinis – "Barca" kitas rungtynes žais jau po naujųjų.

75-ąją minutę galutinį tašką padėjo Luisas Suarezas, pasižymėjęs nuo 11 m. žymos. Uruguvajietis prisidėjo prie visų keturių komandos įvarčių – taip pat atliko tris rezultatyvius perdavimus.

"Barcelona", prieš tai dukart iš eilės sužaidusi lygiosiomis, su 39 taškais lieka turnyrinės lentelės viršūnėje.

Kitose rungtynėse taip pat į pergalių kelią grįžo "Sevilla". Juleno Lopetegui auklėtiniai palaužė "Mallorcą" ir išlaiko 5 taškų deficitą prieš lyderį.

Likusios dvi rungtynės baigėsi "Villarreal" pergale ir dramatiškomis "Real Valladolid" – "Valencia" lygiosiomis.

"Barcelona" 4 - 1 "Alaves"
14' [1 - 0] A. Griezmann
45' [2 - 0] A. Vidal
56' [2 - 1] P. Pons
69' [3 - 1] L. Messi
75' [4 - 1] L. Suarez (11 m. baudinys)

"Mallorca" 0 - 2 "Sevilla"
20' [0 - 1] D. Carlos
63' [0 - 2] E. Banega

"Villarreal" 1 - 0 "Getafe"
52' [1 - 0] M. Gomez
61' M. Olivera ("Getafe") pašalintas iš aikštės

"Real Valladolid" 1 - 1 "Valencia"
83' [1 - 0] S. Guardiola
90+4' [1 - 1] M. Vallejo