Beveik visas rungtynes pirmavusi "Borussia" turėjo pripažinti "Hoffenheim" pranašumą

Penktadienį startavo 17-asis "Bundesliga" pirmenybių turas.

Vienintelėse vakaro rungtynėse netikėtą pralaimėjimą patyrė Dortmundo "Borussia", kuri išvykoje rezultatu 1:2 nusileido "Hoffenheim" futbolininkams.

BVB į priekį išsiveržė jau 17-ąją minutę, kuomet po puikios kombinacijos kamuolį į vartus pasiuntė Mario Gotze.

Svečiai pirmavo beveik visas rungtynes, tačiau "Hoffenheim" rezultatą sugebėjo išlyginti 80-ąją minutę, kai sumaištimi varžovų baudos aikštelėje pasinaudojo Sargisas Adamyanas.

Maža to, šeimininkai 87-ąją minutę pelnė dar vieną įvartį - smūgiu galva pasižymėjo Andrėjus Kramaričius. Kaip paaiškėjo, tai buvo pergalingas įvartis.

"Hoffenheim" po šios pergalės pakilo į šeštąją vietą turnyrinėje lentelėje, BVB lieka ketvirtoje.