Įvarčių uraganas praūžė Mažeikiuose – įmušti 22 įvarčiai

Šeštadienį Optibet Futsal A lygoje buvo sužaistos vienerios dešimtojo turo rungtynės, tačiau per jas įvarčių buvo įmušta tiek, kiek dažnai įmušama per visą turą.

Mažeikių sporto komplekse vietos VIP ekipa įsūdė net 17 įvarčių į Panevėžio „Sportidus“ vartus, kuriems pavyko atsišaudyti 5 tiksliais smūgiais. Taigi, iš viso buvo pelnyti net 22 įvarčiai, o VIP šventė pergalę rezultatu 17:5.

Įpusėjus pirmajam kėliniui VIP tokios persvaros dar neturėjo ir „Sportidus“ šeimininkais toli pabėgti neleido. Dar 12 minutę rezultatas buvo 4:2, o pirmasis kėlinys galiausiai baigėsi 6:3 šeimininkų naudai.

Visgi antrajame kėlinyje VIP pradėjo įvarčius mušti fantastišku tempu ir šansų „Sportidus“ ekipai nepaliko.

Net po penkis įvarčius nugalėtojams įmušė Rokas Gecevičius ir Edgaras Baranauskas, dubliu džiaugėsi Tado Markevičiaus, Arūno Šteino ir Edgaro Stankevičiaus trijulė, o vieną įvartį pridėjo Tomas Bružas.

Įdomu ir tai, kad visus penkis įvarčius „Sportidus“ komandoje pelnė Donatas Paulauskas.

Po šios pergalės VIP bent jau laikinai pakilo į ketvirtą vietą, o „Sportidus“ komanda liko aštuntoje pozicijoje.

Mažeikių VIP 17 : 5 „Sportidus“

8’ [1 : 0] Edgaras Baranauskas
9’ [1 : 1] Donatas Paulauskas
11’ [2 : 1] Edgaras Baranauskas
12’ [3 : 1] Arūnas Šteinas (iš 10 m. b.)
12’ [3 : 2] Donatas Paulauskas
13’ [4 : 2] Arūnas Šteinas
15’ [5 : 2] Rokas Gecevičius
19’ [5 : 3] Donatas Paulauskas (iš 10 m. b.)
19’ [6 : 3] Tadas Markevičius
22’ [7 : 3] Rokas Gecevičius
23’ [7 : 4] Donatas Paulauskas
23’ [8 : 4] Rokas Gecevičius
25’ [9 : 4] Edgaras Stankevičius
29’ [10 : 4] Edgaras Stankevičius
30’ [11 : 4] Edgaras Baranauskas
31’ [12 : 4] Rokas Gecevičius
31’ [13 : 4] Edgaras Baranauskas
33’ [14 : 4] Rokas Gecevičius
33’ [15 : 4] Tomas Bružas
35’ [16 : 4] Tadas Markevičius
36’ [16 : 5] Donatas Paulauskas
36’ [17 : 5] Edgaras Baranauskas (iš 6 m. b.)